RUDENINIS ZARASŲ POLICIJOS VETERANŲ SUSITIKIMAS

0
52
DSC 0041

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Zarasų filialo nariai tęsia jau tapusią gražią tradiciją lapkričio mėnesio pradžioje rinktis į susibūrimą. Š. m. lapkričio 10-ąją policijos veteranai rinkosi Zarasų rajono policijos komisariate.

Susirinkusių veteranų laukė nelengva užduotis – išrinkti „Metų šaulį 2017“. Šaudymo varžybas padėjo suorganizuoti Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariatas, Lietuvos policijos mokyklos 1-ojo profesinių įgūdžių skyriaus instruktorius Justinas Butėnas bei Tarptautinės policijos asociacijos Zarasų skyriaus atstovai, kurie taip pat dalyvavo varžybose ir konkuravo su veteranais. Išmėginti savo jėgas panoro net 30 dalyvių! Dalyviai turėjo įveikti 2 nelengvas užduotis, kurių metu privalėjo pademonstruoti taiklumą, budrumą ir gebėjimą susikaupti.

Na, o kol buvo skaičiuojami taškai ir sumuojami rezultatai, policijos veteranai turėjo puikią galimybę apžiūrėti naujas, kasdien pareigūnų darbe naudojamas specialiąsias priemones bei tarnybinius automobilius. Išlaikant tradiciją, veteranai vyko į kapines pagerbti buvusių kolegų. Aplankytos Zarasų, Degučių, Dusetų, Antazavės, Turmanto, Smėlynės kapavietės ir uždegtos atminimo žvakelės.

Vėliau Utenos aps. VPK Zarasų r. PK vyko LPVA Zarasų filialo ataskaitinis susirinkimas, kurio metu pirmininkas Vytautas Bukelskis pristatė 2017 metų ataskaitą. Per einamus metus, filialo nariai aktyviai įsiliejo į pagrindinės LPVA veiklas, dalyvavo organizuojamose šaudymo varžybose, renginiuose, susirinkimuose, sprendė aktualias problemas, organizavo ekskursijas, metines šventes, net 8 veteranai buvo apdovanoti policijos pasižymėjimo ženklais ,,Už atliktą pareigą 1991 m.“, taip pat prisidėjo prie Utenos aps. VPK Zarasų r. PK pareigūnų veiklos, Utenos aps. VPK viršininko Vytauto Vaiškūno padėkomis už bendradarbiavimą policijos dienos proga buvo paskatinti šie veteranai: Valdas Kraucevičius, Jonas Burokas, Rima Zakarauskienė.

„Metų šaulio 2017“ apdovanojimams LPVA ir TPA nariai su šeimomis rinkosi į vakaronę, kurios metu sveikinimo žodžius tarė Zarasų rajono savivaldybės mero patarėjas Vilhelminas Kuzmickas, TPA Zarasų skyriaus pirmininkas Vygantas Šakalys, LPVA Zarasų filialo pirmininkas Vytautas Bukelskis, kuris ir paskelbė šaudymo varžybų nugalėtojus. Taigi, susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad III-ąją vietą užėmė LPVA Zarasų filialo narys Vladas Matušovas, II-ąją Utenos aps. VPK Zarasų r. PK Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Dalius Gaidys, o „Metų šauliu 2017“ tapo LPVA Zarasų filialo veteranas Valentas Sinkevičius. Moterų tarpe geriausiai šaudė LPVA Zarasų filialo narė Rima Zakarauskienė, „obuolio“ rungtyje nepralenkiama buvo Utenos aps. VPK darbuotoja Sigita Prekel. Pagerbtas ir vyriausias dalyvis – veteranų asociacijos narys Juozas Vainius. Visiems nugalėtojams buvo įteikti diplomai ir atminimo dovanos.

DSC 0017

DSC 0020

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite