SAVIVALDYBĖJE LANKĖSI VIDAUS REIKALŲ MINISTRĖ AGNĖ BILOTAITĖ

7
87

Gegužės 31 d. Zarasų rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė ir jos komanda: viceministrai Arnoldas Abramavičius ir Vitalij Dmitrijev bei viešųjų ryšių specialistas.

Vizito metu ministrė A. Bilotaitė susitiko su Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Aurelijumi Baniu, patarėja, atliekančia parengties pareigūno funkcijas, Aušra Diliene ir Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos viršininku Aloyzu Varžgaliu.

Viena svarbiausių susitikimo temų – civilinė sauga, jos stiprinimas. Taip pat dėmesys skirtas priešgaisrinei apsaugai.

Susitikimo metu pristatyta Zarasų rajono savivaldybėje civilinės saugos parengtis, pateikta bendra Zarasų rajone priešgaisrinės apsaugos tarnybos veikla, sudėtis. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministrė pristatė esamą bendrą Lietuvoje priedangų, kolektyvinės apsaugos statinių situaciją, apibendrino civilinės saugos stiprinimo ir plėtros programos esminius akcentus.

Susitikimo metu išties aptarta daug svarbių temų ir klausimų. Be abejonės, kad po šio susitikimo toliau bendradarbiaujant bus dar daugiau bendro darbo ir bendrų siekių.

Patarėjos, atliekančios parengties pareigūno funkcijas, Aušros Dilienės informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

7 KOMENTARAI

  1. Lankėsi, manau, šita ministrė Zarasuose paskutinį sykį. Kiek virvutė nesivytų, galas visi vien bus. Ir greitai bus gražios konservų, liberalų ir laisviečių įspūdingos pakasynos ir mūsų merės kostiumėliai, šypsena ir susiglamžęs nudistinis kostiumėlis nebus tokie šventiški. Lėtai, bet ateina pelnyta pabaiga.

  2. Pakritikavo naujai išrinktas prezidentas Vyriausybę, kad ministrai ir jų viršininkė visai regionuose nesilanko, tai kaip iš sujušinto tarakonų lizdo sujudo visi, net iki Zarasų atmynė.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite