SITUACIJA ZARASŲ RAJONO DARBO RINKOJE 2024 M. KOVO 1 D.

0
74

Įdarbinimas

Per 2024 metų sausio – vasario mėnesius padėta įsidarbinti 107 Užimtumo tarnyboje registruotiems rajono gyventojams: neterminuotai – 92, terminuotai – 15.

Laisvos darbo vietos

Per sausio – vasario mėnesius darbdaviai užregistravo 70 laisvų darbo vietų, iš jų neterminuotam darbui – 67 (96 proc.).

Per sausio – vasario mėnesius pagal profesijas daugiausiai laisvų darbo vietų buvo: plataus profilio staklininkams -10, siuvėjams – 9, nekvalifikuotiems apdirbimo pramonės darbininkams – 6, virėjams – 5, pardavimo vadybininkams – 4, padavėjams – 4.

Šiuo metu registruotas laisvas darbo vietas galima peržiūrėti Užimtumo tarnybos interneto svetainėje https://uzt.lt/ (Skiltis – Darbo pasiūlymai) arba Užimtumo tarnybos Zarasų skyriuje (Sėlių a. 14, I aukštas). Skyriuje įrengta viešosios prieigos interneto vieta, prireikus galima pasikonsultuoti su Užimtumo tarnybos specialistu.

Užimtumo rėmimo priemonės

Per du šių metų mėnesių užimtumo rėmimo priemonėse pradėjo dalyvauti 41 Zarasų skyriuje registruotas asmuo. Iš jų:

  • profesiniame mokyme – 5, įdarbinime pagal pameistrystės darbo sutartį – 3, neformaliajame suaugusiųjų švietime – 1, aukštą pridėtinę vertę kuriančių kvalifikacijų ir kompetencijų pripažinime – 9;
  • įdarbinime subsidijuojant – 16;
  • paramos judumui priemonėje – 7.
Registruota asmenų2024-03-01Registruotas nedarbas2024-03-01
Bendras darbo ieškančių skaičius1632
Registruoti bedarbio statusu, iš jų:103611,5 %
Vyrai61813,2 %
Moterys4189,7 %
Jaunuoliai iki 29 metų1457,1 %
Vyresni nei 50 metų51614,3 %
Ilgalaikiai bedarbiai30429,3 %*
Neįgalieji71
Darbo rinkai besirengiantys asmenys453

            * – ilgalaikių bedarbių dalis tarp visų registruotų bedarbių.

Panevėžio klientų aptarnavimo departamento informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite