SIŪLYKITE KANDIDATUS ZARASŲ KRAŠTO GARBĖS PILIEČIO VARDUI SUTEIKTI

1
98

Informuojame, kad prasideda Zarasų krašto garbės piliečio vardo suteikimo paraiškų–pasiūlymų priėmimas, kuris vyks iki 2024 m. liepos 15 d. (imtinai).

Vadovaujantis rajono Savivaldybės tarybos 2016 m. gegužės 27 d. patvirtintu sprendimu Nr. T-128 ,,Dėl Zarasų krašto garbės piliečio vardo suteikimo nuostatų patvirtinimo“, paraiškas-siūlymus dėl Zarasų krašto garbės piliečio vardo suteikimo gali teikti: Savivaldybės tarybos komitetai, Savivaldybės tarybos nariai; Savivaldybės administracijos direktorius; Savivaldybės seniūnijos seniūnaičių sueiga; Savivaldybės gyventojai (ne mažiau kaip 50 asmenų); Savivaldybės įstaigos, Lietuvos Respublikoje įregistruotos asociacijos, politinės partijos, religinės bendruomenės ar bendrijos, kitos įstaigos.

Paraiškas–pasiūlymus nurodyti subjektai turi pateikti raštu Zarasų krašto garbės piliečio vardo suteikimo kandidatų vertinimo ir atrankos komisijai.

Paraiškas–pasiūlymus pateikti į Zarasų rajono savivaldybės administracijos „Vieną langelį“ (1 aukštas, 105 kab.) arba siųsti paštu Zarasų rajono savivaldybė, Sėlių a. 22, Zarasai, 32110 iki 2024 m. liepos 15 d.

Zarasų rajono savivaldybės informacija

Priedai: Paraiškos forma

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

1 KOMENTARAS

  1. Siūlau įsteigtį Zarasų krašto negarbės piliečio vardo ordiną ir pirmąjį jo egzempliorių išsiųsti Ingridai Šimonytei už tai, kad niekada taip ir neapsilankė Zarasuose.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite