SKELBIAMA DARBDAVIŲ ATRANKA ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS 2024 M. UŽIMTUMO DIDINIMO PROGRAMOS PRIEMONĖMS ĮGYVENDINTI

0
100

Informuojame, kad Zarasų rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama Zarasų rajono savivaldybės 2024 m. užimtumo didinimo programą, patvirtintą Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2024 m. vasario 15 d. sprendimu Nr. T-45 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės 2024 m. užimtumo didinimo programos patvirtinimo“, vykdo darbdavių, pageidaujančių įgyvendinti šią programą, atranką.

Darbdaviai, pageidaujantys organizuoti laikino pobūdžio darbus, numatytus Zarasų rajono savivaldybės 2024 m. užimtumo didinimo programoje, iki 2024 m.  kovo 11 d. 17.00 val. turi pateikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės užimtumo didinimo programos įgyvendinimo ir darbdavių atrankos komisijai el. paštu sandra.musteike@zarasai.lt.

Informaciją teikia Zarasų rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausioji specialistė Sandra Musteikė, tel. + 370 385 43538, el. p. sandra.musteike@zarasai.lt.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus informacija

Priedai
Paraiška 2024 m. Užimtumo didinimo programai
2024 m. Užimtumo didinimo programa

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite