SKELBIAMAS KONKURSAS „IŠSKIRTINIS BENDRUOMENĖS PAVASARIO PROJEKTAS“

0
63

Žemės ūkio agentūra kviečia kaimo bendruomenes dalyvauti konkurse „Išskirtinis bendruomenės pavasario projektas“. Šio konkurso tikslas – skatinti bendruomenių tarpusavio bendradarbiavimą, dalintis gerąja veiklos patirtimi ir įkvėpti vieniems kitus kūrybiškai bei aktyviai garsinti savo kaimą, stiprinti bendruomeniškumą.

Konkurso sąlygos

Kviečiame teikti išskirtinius šį pavasarį įgyvendintus bendruomenių projektus/veiklas, kurios atnešė pozityvių pokyčių jūsų kaimui.
Tai gali būti:

  • aplinkos tvarkymo darbai
  • naujos viešosios erdvės įrengimas
  • kalendorinių švenčių renginių organizavimas (Vieversio diena, Šv. Velykos, Žemės diena, Lygiadienis, Motinos diena ir kt.)
  • kiti įvairūs renginiai
  • naujos edukacinės programos kūrimas
  • išskirtinių lankytinų vietų, maršrutų kūrimas
  • bet kokia kita iniciatyva, stiprinanti ir viešinanti vietos bendruomenę bei jūsų kraštą.

Iki birželio 20 d. el. paštu bendruomenes@zua.lt siųskite trumpą projekto/veiklos aprašymą (žr. priedą), iliustruotą 2-4 nuotraukomis ar vaizdo įrašu (iki 30 s trukmės). Kiekviena bendruomenė gali pateikti ne daugiau kaip vieną projekto/veiklos aprašymą.

Konkurso dalyvių vertinimas

Agentūros sudaryta komisija vertins pateiktas paraiškas pagal šiuos kriterijus:

  • Projekto/veiklos originalumas (naujoviškumas, netradicinis įgyvendinimo būdas ir kūrybiškumas).
  • Vietos bendruomenės narių įsitraukimas (dalyvių skaičius pagal grupes, bendradarbiavimas tarp kartų).
  • Projekto/veiklos pasiekimų mastas ir gebėjimas įkvėpti kitas bendruomenes dalintis patirtimi (pridėtinė vertė, poveikis vietos bendruomenei, patirties pritaikymo galimybės).

Visi projektai bus pristatyti Agentūros socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Kaimui ir bendruomenei“, kur grupės nariai balsuodami išrinks vieną geriausią projektą. Aktyvus balsavimas vyks nuo birželio 26 d. iki birželio 28 d. (balsavimo nuorodą paskelbsime Agentūros Facebook paskyroje ir elektroniniu paštu).

Konkurso dalyviams bus įteikti padėkos raštai, o nugalėtojams – prizai. Bendruomenių projektai bus viešinami Agentūros interneto svetainėje zua.lt, socialinio tinklo Facebook paskyroje bei periodiniame el. leidinyje „Naujienos bendruomenėms“.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu bendruomenes@zua.lt arba tel. +370 685 54097.

Konkurso anketa

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite