SKELBIAMAS KONKURSAS JUOZO GRUODŽIO PREMIJAI JAUNAM VIETOS KŪRĖJUI UŽ PASIEKIMUS MUZIKOJE

0
102

Juozo Gruodžio premija skirta Zarasų krašto jauniesiems kūrėjams (moksleiviams, studentams, kraštiečiams, jaunimui), pasižymėjusiems muzikos srityje.Kandidatui į muzikinę Juozo Gruodžio premiją taikomi atrankos kriterijai: pastarųjų trejų metų muzikinė (įvairių žanrų) konkursinė (vietos, regiono, valstybės, tarptautinė) veikla; pastarųjų trejų metų muzikinė (įvairių žanrų) koncertinė (vietos, regiono, valstybės, tarptautinė) veikla; aktyvi veikla (taip pat ir projektinė, vietos iniciatyvos, dalyvavimas mainų programose) muzikos srityje Zarasų krašto kultūrinio įvaizdžio stiprinimui.

Premijos dydis 10 BSI (2023 m. 1 BSI – 49 Eur) ir Laureato diplomas.

Pretendentus premijai turi teisę siūlyti Zarasų rajono savivaldybės biudžetinės kultūros, švietimo įstaigos, vietos kultūros ir švietimo nevyriausybinės organizacijos (NVO), Zarasų rajono savivaldybės administracija, asmenų grupės, fiziniai asmenys.

Laisvos formos pasiūlymai teikiami rajono Savivaldybės administracijai raštu (Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, Zarasų rajono savivaldybės administracijai) arba el. paštu: info@zarasai.lt. Taip pat būtina pateikti šiuos dokumentus:

  • pretendento trejų metų veiklos, už kurią prašoma įteikti premiją, aprašymas (2020-2022 m. svarbiausi pasiekimai nominuojamose srityse);
  • pretendento CV ir sutikimas būti teikiamam premijavimui;
  • rekomendacijos (ne mažiau kaip dvi);
  • gali būti pateikta kita, apibūdinanti veiklą, informacija.

Siūlymai priimami keturiolika darbo dienų nuo informacijos apie siūlymą priėmimą paskelbimo (iki 2023 m. lapkričio 10 d. (imtinai). Pretendentus premijai gauti vertina Nuolatinė Zarasų rajono savivaldybės tarybos Kultūros ir meno premijų vertinimo komisija. Premiją Komisijos siūlymu skiria Zarasų rajono savivaldybės meras.

Juozo Gruodžio premija bus įteikta viename iš 2023 metų kalėdinių-naujametinių renginių Zarasų krašte. 

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite