SKELBIAMAS NUOMOS KONKURSAS

0
30
min news zrs 835 info 31211 1280 3

Zarasų rajono savivaldybės administracija skelbia Dariaus ir Girėno g. 11, Zarasuose, pastate-Vaikų globos namuose esančių 1250,13 kv. m ploto patalpų su jose esančiu ilgalaikiu materialiuoju ir trumpalaikiu materialiuoju turtu, nuomos konkursą.

Nuomos konkurso sąlygos:

 
Informacija apie turto valdytoją
 
Zarasų rajono savivaldybės administracija (į. k. 188753461, adresas – Sėlių a. 22, 32110 Zarasai)
 
Informacija apie nuomojamą turtą
 
Dariaus ir Girėno g. 11, Zarasuose, pastate-Vaikų globos namuose esančios 1250,13 kv. m ploto patalpos su jose esančiu ilgalaikiu materialiuoju ir trumpalaikiu materialiuoju turtu (toliau kartu vadinama – Turtas).
 
Pastato unikalus Nr. 4396-4000-4018, inventorinis Nr. 01222242, nekilnojamojo daikto kadastrinių matavimų byloje Nr. 43/7019 pastato žymėjimas plane – 1C4p, patalpos pažymėtos patalpų indeksais 3-1 iki 3-25, 3-34, nuo 3-47 iki 3-56, nuo 4-1 iki 4-26, 4-35, nuo 4-48 iki 4-57.
 
Ilgalaikio materialiojo turto sąrašas (konkurso sąlygų 1 priedas). Trumpalaikio materialiojo turto sąrašas (konkurso sąlygų 2 priedas).
 
Turto naudojimo paskirtis ir ypatumai
 
Turtas išnuomojamas apgyvendinimo (svečių namų) paslaugoms teikti.
 
Pradinis turto nuompinigių dydis
 
856,05 Eur per mėn. už Turto nuomą (be PVM). Nuomotojas yra ne PVM mokėtojas.
 
Nuompinigių mokėjimo tvarka
 
Nuompinigiai mokami kas mėnesį, prieš prasidedant mėnesiui, bet ne vėliau kaip iki einamojo mėnesio 10 (dešimtos) dienos.
 
Informacija apie delspinigių dydį už nuomininko praleistą nuomos mokesčio mokėjimo terminą
 
Nuomininkas, per sutartyje nustatytus terminus nesumokėjęs nuompinigių, privalo mokėti nuomotojui 0,05 procento dydžio delspinigius nuo nesumokėtos nuompinigių sumos už kiekvieną pavėluotą dieną.
 
Turto nuomos sutarties trukmė (terminas)
 
Nuo 2022 m. liepos 1 d. iki 2025 m. gruodžio 31 d.
 
Konkurso dalyvių registravimo ir nuomos konkursui skirtų dokumentų priėmimo vieta ir laikas
 
Konkurso dalyviai registruojami ir nuomos konkursui skirti dokumentai priimami iki 2022 m. birželio 20 d. 11 valandos adresu Zarasai, Sėlių a. 22, 305a kab.
 
Atsakingas asmuo –  Marina Gražina Beinarienė,
tel. (8 385) 37187, el. p.
 
Konkurso dalyvio pradinio įnašo dydis, jo sumokėjimo terminas ir turto valdytojo sąskaitos, į kurią turi būti sumokėtas pradinis įnašas, rekvizitai
 
Pradinis įnašas 2568,15 Eur (be PVM), kuris lygus paskelbtam 3 mėnesių pradiniam nuompinigių dydžiui, turi būti sumokėtas iki paraiškos pateikimo, prieš atvykstant registruotis konkurso dalyviu, į Zarasų rajono savivaldybės administracijos (įmonės kodas 188753461) sąskaitą Nr. LT657300010002614394, „Swedbank“ AB, banko kodas 73000.
 
Turto apžiūros sąlygos
 
Apžiūrėti turtą galima nuo paskelbimo dienos spaudoje iki 2022 m. birželio 17 d. 14 val. Dėl apžiūros laiko būtina iš anksto paskambti ir suderinti laiką su atsakingu už nuomojamo turto apžiūrą darbuotoju –  Marina Gražina Beinariene,
tel. (8 385) 37187, el. p.
 
Komisijos posėdžio vieta, data ir tikslus laikas
 
Komisijos posėdis įvyks adresu Zarasai, Sėlių a. 22, 305a kab., 2022 m. birželio 20 d. 14.00 val.
 
Dokumentai, kuriuos konkurso dalyvis privalo pateikti nuomos konkursui
 
Asmenys, ketinantys dalyvauti nuomos konkurse, pateikia:
 
-finansų įstaigos išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad sumokėtas pradinis įnašas;
 
užklijuotą voką, ant kurio turi būti užrašytas išnuomojamo turto pavadinimas, adresas ir nuoroda „Turto nuomos konkursui“, taip pat ant voko konkurso dalyvis nurodo savo vardą ir pavardę (jei fizinis asmuo), pavadinimą (jei juridinis asmuo) ir adresą.
 
 
 
 
Užklijuotame voke turi būti pateikti šie dokumentai:
 
1. Paraiška, kurioje turi būti nurodyta:
 
1.1.konkurso dalyvio ar jo įgalioto asmens vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas ir asmens kodas, nurodant, kad paraišką pateikusio asmens duomenys gali būti panaudoti tik sudarant paraiškoje nurodyto turto nuomos sutartį (šie reikalavimai taikomi fiziniams asmenims), pavadinimas, kodas ir buveinės adresas (šie reikalavimai taikomi juridiniams asmenims), telefono numeris, elektroninio pašto adresas;
 
1.2.prašomo išnuomoti turto pavadinimas, adresas ir plotas;
 
1.3.paaiškinimas kokiam tikslui konkurso dalyvis naudos nuomojamą turtą;
 
1.4.konkretus siūlomas nuompinigių dydis;
 
1.5.konkurso dalyvio ar jo įgalioto asmens atsiskaitomosios sąskaitos, į kurią turto nuomos komisija turi pervesti grąžinamą pradinį įnašą, rekvizitai.
 
2. juridinio asmens steigimo faktą patvirtinančio dokumento (Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registro elektroninio sertifikuoto išrašo ar kito atitinkamo dokumento) kopija, patvirtinta teisės aktų nustatyta tvarka (šis reikalavimas taikomas juridiniams asmenims);
 
3. nustatyta tvarka patvirtintas įgaliojimas, jeigu konkurso dalyviui konkurse atstovauja jo įgaliotas asmuo.
 
Kita informacija ir papildomi reikalavimai
 
1.   Viešą nuomos konkursą vykdo turto valdytojo sudaryta Komisija vadovaudamasi Zarasų rajono savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto viešo nuomos konkurso ir nuomos be konkurso organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašu, patvirtintu Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2021 m. birželio 4 d. sprendimu Nr. T-121 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto viešo nuomos konkurso ir nuomos be konkurso organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo, ir nuompinigių už Zarasų rajono savivaldybės ilgalaikio ir trumpalaikio materialiojo turto nuomą skaičiavimo taisyklių patvirtinimo bei įgaliojimų suteikimo priimti sprendimus dėl savivaldybės materialiojo turto nuomos“  ir šiomis konkurso sąlygomis.
 
2.   Nuomos sutartyje bus įrašyta sąlyga – išnuomojamos patalpos yra įrašytos į kolektyvinės apsaugos statinių sąrašą, todėl, esant ekstremaliai situacijai arba ekstremalios situacijos įvykiui, nuomotojui pareikalavus nuomininkas per 5 darbo dienas privalo grąžinti išnuomotą Turtą nuomotojui.
 
3.   Informacija apie vykdomą viešą nuomos konkursą skelbiama vietiniame laikraštyje ir rajono Savivaldybės internetiniame puslapyje www.zarasai.lt.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite