SKELBIAMAS VAIKŲ VASAROS STOVYKLŲ PARAIŠKŲ TEIKIMO KONKURSAS

0
61

Kviečiame iki 2024 m. gegužės 31 d. teikti paraiškas vaikų vasaros stovyklų įgyvendinimo finansavimui gauti (vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų finansavimo tvarkos aprašo nauja redakcija).

Paraiškų teikėjais gali būti Savivaldybės biudžetinės įstaigos ir kiti juridiniai asmenys bei laisvieji mokytojai, kurie turi teisę:

 • vykdyti švietimo veiklą;
 • įgyvendinti formaliojo ir (ar) neformaliojo vaikų švietimo programas pagal Švietimo įstatymo 48 straipsnį.
 • Stovyklų vadovai privalo turėti:
 • ugdymo ir darbo patirties stovykloms organizuoti;
 • turizmo renginių vadovo pažymėjimą, jeigu Programoje numatyta vykdyti turistines išvykas;
 • pedagoginį išsilavinimą arba būti išklausę pedagoginių psichologinių žinių kursą, patvirtintą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2017 m. birželio 28 d. įsakymu Nr. ĮSAK-534 „Dėl pedagoginių ir psichologinių žinių kurso vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skirtą asmenims, dirbantiems neformaliojo vaikų švietimo mokytoju ar vadovu;
 • iš Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, kad asmuo nėra teistas už nusikaltimus, nurodytus Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 30 straipsnio 1 punkte. 

Finansavimas skiriamas stovykloms, kurios organizuojamos Zarasų rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1–12 klasių bei priešmokyklinio ugdymo mokiniams.

Skirstant lėšas, prioritetas skiriamas vaikų vasaros stovykloms, kuriose vykdomos programos:

 • skatina fizinį aktyvumą;
 • ugdo socialines–emocines kompetencijas;
 • skatina mokymosi motyvaciją ir gerina akademinius pasiekimus;
 • naudoja STEAM srities (gamtos mokslų, technologijų, inžinerinio, menų ir matematinio ugdymo) veiklas.

Stovykla turi būti nemokama ir Stovyklos programos turinys įgyvendinamas per vieną pamainą. Viena Pamaina negali būti trumpesnė kaip 5 kalendorinės dienos ir ilgesnė kaip 10 kalendorinių dienų. Vienos dienos vaikų užimtumo trukmė negali būti trumpesnė kaip 5 valandos. Grupėje turi būti ne mažiau 10 vaikų.

Stovyklos gali būti vykdomos: specialiai vaikų vasaros poilsiui pritaikytose stovyklose, bendrojo ugdymo mokyklose, neformaliojo vaikų švietimo ir kitose įstaigose, kurios atitinka higienos normų reikalavimus.

Paraiškos teikėjas iki 2024 m. gegužės 31 d. 15.00 val. Programos pasirašytą ir skenuotą (pdf formatu) arba pasirašytą elektroniniu parašu (pdf, adoc formatu) paraišką su visais reikalingais dokumentais teikia Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriui (toliau – Švietimo ir kultūros skyrius) el. paštu svietimas@zarasai.lt. Paraiška teikiama sunumeruotais lapais su lydraščiu viename dokumente.

Konkursui kartu su paraiška privaloma pateikti Vaikų vasaros stovyklų finansavimo tvarkos aprašo 17 punkte nurodytus dokumentus.

Vienas teikėjas gali teikti tik vieną paraišką ir negali būti partneriu kitų teikėjų paraiškose.

Nustačius, kas vienas ir tas pats Programos Teikėjas pateikė daugiau nei vieną paraišką, vertinama tik ta paraiška, kurios pateikimo data yra ankstesnė.

Paraiškos, pateiktos po 2024 m. gegužės 31 d. 15.00 val., nevertinamos.

Iš viso Vaikų vasaros stovykloms organizuoti 2024 m. skirta 20 000 Eur.

Paraiškų teikimo klausimais darbo dienomis darbo metu (pirmadienį – ketvirtadienį 7.00–16.00 val.), telefonu +370 385 37179 ir elektroniniu paštu jolanta.purvinskiene@zarasai.lt konsultuoja Švietimo ir kultūros skyriaus specialistė Jolanta Purvinskienė.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

Priedai
Vaikų vasaros stovyklų finansavimo tvarkos aprašas
Paraiškos forma

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite