SKELBIAMAS VAIKŲ VASAROS STOVYKLŲ PROJEKTŲ KONKURSAS

0
18
stovyklos

Kviečiame iki 2021 m. birželio 11 teikti paraiškas vaikų vasaros stovyklų įgyvendinimo finansavimui gauti.

Paraiškas gali teikti vaikų vasaros stovyklų projektų organizatoriai, fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie teisės aktų nustatyta tvarka turi teisę vykdyti su vaikų švietimu susijusias veiklas (išskyrus bendrojo ugdymo mokyklas), būti registruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR) bei turėti žmogiškųjų išteklių personalą, kurių išsilavinimas atitinka Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnio nuostatas (turėti pedagogo išsilavinimą).

Finansuojama vaikų vasaros stovyklos, kuriose organizuojamos veiklos, vykdomos su maitinimo ir (arba) apgyvendinimo paslaugomis, ir kitos veiklos (projektai, edukaciniai ir kiti ugdomojo pobūdžio renginiai):
1. fizinių asmenų, dalyvaujančių organizuojant stovyklas, darbo užmokesčiai ir su jais susiję privalomi mokesčiai;
2. maitinimo ir nakvynės išlaidos;
3. transporto išlaidos;
4. patalpų, tiesiogiai naudojamų stovykloms vykdyti, nuomos, komunalinių paslaugų, aplinkos ir kitos išlaidos projektų įgyvendinimo laikotarpiu;
5. išlaidos, kurios reikalingos stovyklų organizavimui, prekėms ir paslaugoms įsigyti ar nuomoti.

Reikalavimai projektams. Projektai skirti Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantiems mokyklinio amžiaus vaikams. Minimalus vienos pamainos vasaros stovyklos dienų skaičius – 5 kalendorinės dienos. Vaikai turi būti užimti ne mažiau kaip 4 valandas per dieną be pertraukų. Mažiausias projekte dalyvaujančių vienoje grupėje vaikų skaičius – 10, didžiausiais – 15. Stovykloje ne daugiau kaip 15 vaikų grupei skiriamas vienas vadovas.

Stovyklų vadovai teisės aktų nustatyta tvarka atsako už poilsiaujančių vaikų saugumą, sveika-tos priežiūrą, higienos sąlygas ir poilsio organizavimo kokybę bei skirtų lėšų tinkamą panaudojimą.

Stovyklos organizuojamos vadovaujantis 2021 m. gegužės 11 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu Nr. V-1168 „Dėl vaikų stovyklų veiklų organizavimo būtinų sąlygų“.

Prioritetas skiriamas mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, atsirandančių dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų, nepalankių aplinkos veiksnių, taip pat mokiniams, gaunantiems socialinę paramą arba turintiems teisę į socialinę paramą.

Projekto vykdytojas iki 2021 m. birželio 11 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriui (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai, 123 kab.) pateikia:
1. užpildytą paraiškos formą;
2. juridinio asmens registracijos dokumentų ir nuostatų (įstatų) kopijas;
3. fizinio asmens teisės aktų nustatyta tvarka įsigyto verslo liudijimo ar individualios veiklos pažymos kopiją bei Švietimo ir mokslo institucijų registro išrašą;
4. neformaliojo vaikų švietimo veiklas vykdančio asmens, turinčio teisę dirbti mokytoju, išsilavinimo dokumentų kopiją pagal Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnį.

Projekto vykdytojas gali teikti ne daugiau kaip vieną paraišką ir negali būti kitų projektų vykdytojų partneriu. Nustačius, kad vienas ir tas pats projekto vykdytojas pateikė daugiau nei vieną paraišką, visos su juo susijusios paraiškos laikomos netinkamomis ir nenagrinėjamos.

Lydraštis ir užklijuotame voke teikiama sunumeruotais lapais susegta paraiška ir kiti reikalingi dokumentai teikiami iki 2021 m. birželio 11 d.15.00 val. rajono Savivaldybės administracijai nurodant „Vaikų vasaros stovyklos projektų konkursui“, naudojantis registruoto pašto, kurjerio teikiamomis paslaugomis, asmeniškai arba elektroniniu paštu svietimas@zarasai.lt arba renata.satroviene@zarasai.lt. Elektroninę paraišką doc formatu ir skenuotą paraišką su pridedamais dokumentais siųsti kaip vieną dokumentą pdf formatu, nurodant paraiškos teikėją ir konkurso pavadinimą (visi dokumentai siunčiami viename laiške, paraiškos duomenys doc ir pdf formate turi sutapti). Paraiškos, pateiktos po 2021 m. birželio 11 d. 15.00 val., nevertinamos.

Visoms programoms finansuoti 2021 m. skirta 5000 Eur.

Paraiškų teikimo klausimais darbo dienomis darbo metu (pirmadienį – ketvirtadienį 8.00–16.00 val.), telefonu (8 385) 31202 ir elektroniniu paštu renata.satroviene@zarasai.lt konsultuoja Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus specialistai.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite