SKELBIAMI ZARASŲ SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIŲ RINKIMAI

18
156

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Zarasų seniūnija informuoja, kad 2024 m. birželio 6 –12 d. vyks Zarasų seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai. Zarasų seniūnija yra suskirstyta į 9 seniūnaitijas:

1.RytųKauno g., Kauno skg., Pušyno g., Statybininkų g., Turmanto g., Valstiečių g., I. Pašilio g.
2.SėliųAukštaičių g., Aušros g., Aušros skg., Bajorų g., Bažnyčios g., D. Bukonto g., K. Būgos g., Dariaus ir Girėno g., Dariaus ir Girėno skg., Gruodžio g. 1-7, 2-12, Pakalnės g., E. Pliaterytės g., E. Pliaterytės skg., Savanorių g. 1-9, 2-20, Sėlių a., Sinagogos g., Smėlynės g., Šiaulių g. 1?21, 2-30, Vilniaus g, Vytauto g. 1-15, 2-20, Vytauto skg., Zarasų g.
3.ŠaltupėsP. Cvirkos g., Donelaičio g. 35-73, 46-82, Donelaičio skg., J. Gruodžio g. 9-23, 14-64, Jauneikių g., F. Kiršos g., Palaukės g.
4.P. ŠirvioBirutės g., K. Donelaičio g. 1-33, 2-44, Griežto g., Malūno g. 1-33, 2-32, S. Nėries g., Savanorių g. 1-22, Savanorių skg., P. Širvio g., Taikos g., Vytauto g. 17-64, 22-63, Žemaitės g. 1-35, 2-26, Žemaitės skg.
5.DegučiųAleksiejaukos k., Cholopovkos k., Degučių k., Grybiškių k., Kumpuolio k., Liminasėlio k., Liminėlio k., Liminiškių k., Liminių k., Matuikiškių k., Murmuliškių k., Naujųjų Mateikių k., Raistiniškių k., Sodynės k.
6.DimitriškiųAžumedinės k., Antaniškių vs., Bacioniškio vs., Bartašiškių vs., Jauneikių k., Joniškio vs., Magutiškių vs., Medeikiškio k., Palazdinės k., Purveliškių k., Sargūniškių vs., Tabaro k., Tamuliškio vs., Vosyliškio k., Zablatiškių k., Ažuožeriškių k., Dimitriškių k., Laukesos k., Liaudiškių k., Raudondvario k., Zablatiškių vs.
7.MagučiųApidemiškių k., Arliškių k., Aukštakalnio k., Berankiškių k., Bernatkų k., Bernotiškių k., Ciciliškių k. Galiniškių I k., Garavų vs., Galiniškių II k., Girvydiškių k., Juodiškių vs., Kavoliškių k., Kikiškių k.,  Magučių k., Pailgio k., Pakalniškių k., Petrūniškio k., Rėpkos k., Obeliškės vs. Zvaniškių k. Ankudinovkos vs., Baraukos k., Jurasiškių vs., Kalinaukos k., Kizirniškių k., Maliniškių k., Matuliškių k., Puginų k., Riešutinės I k., Rimšiškių vs., Sarakiškio k., Smėlynės k., Šapaukos k., Venteleriškių k., Žalmedžių k., Žarniškių k.
8.Šaulių IApiričio k., Bachmatų k., Berčiūnų k., Ciuliškių k., Degesiškių k., Jakštiškių I k., Juozapavos k., Klimantiškių k., Kopūstinės k.,    Minaukos vs., Pagraužės k., Pajuodalankių k., Pameldynės k., Rūsteikių k., Sabencų k., Samavų k., Šaulių I k., Šarkiškių k., Šileikiškių k., Tumiškės k. Apkartu I k., Bagdoniškių k., Bielkaučiznos k., Dukiškių k., Gaideliškių k., Grebeniškių k., Gulbinės k., Lengveniškių k., Meldutiškių k., Pagulbinės k., Panorų k., Piliakalnio k., Rakšiškių k., Riešutinės II k., Sasnaukos k., Šiliniškių k., Verteniškių k., Zakoniškio k., Žardeliškių k.
9.ŠtadviliųApkartų k., Astravos k., Andriejūnų k., Avilių k., Ditkūnų k., Gružtų k., Gulbinkos vs., Juodalaukių k., Kamionkos k., Liepalaukės k., Maršoniškių k., Moveliškių vs., Naujadvario vs., Navikų k., Navikėlių k., Pasiekų vs., Romancų k., Sniegiškių k., Ščiūrių k., Šlyninkos k., Štadvilių k., Tirylių vs., Kavoliškių k., Kavoliškių I k., Astravos k., Auslo k., Blyniškių k., Brastos vs., Eglytės k., Gudelių k., Juškėnų k., Kervelinės k., Lokių k., Mozūrų k., Mozūrėlių k., Mukulių k., Naprelių k., Petkūnų k., Rapkaučiznos k., Šaulių k., Vaikučių k., Viliušiškių k., Zablatiškių k., Žandariškių k., Asavytų k., Babrinės k., Babrinėlio k., Baravykų k., Cholopovkos k., Girsių k., Gražutės k., Karveliškių k., Mineikiškių k., Nadūnų k., Narsūniškių k., Pagirės k., Paruožės k., Šukiškių k., Šunelės k., Kamariškių k., Palšinės k.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, nevyriausybinės organizacijos, asociacijos, įstaigų ir organizacijų kolektyvai, veikiantys toje seniūnaitijoje.

Kandidatas į seniūnaičius Zarasų seniūnijai turi pateikti:

 1. Rašytinį kandidato sutikimą.
 2. Gyvenimo aprašymą.
 3. Susirinkimo protokolo kopiją arba išrašą, jei kandidatą siūlo bendruomeninė organizacija.
 4. Ne mažiau kaip trijų seniūnaitijos gyventojų pasirašytas laisvos formos siūlymą, jei kandidatą siūlo seniūnaitijos gyventojai.

T-226 DĖL ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SENIŪNAIČIŲ RINKIMŲ TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (teisineinformacija.lt)

Seniūnaičiai bus renkami pagal šį grafiką:

SENIŪNAITIJOSRINKIMŲ DATA IR LAIKASRINKIMŲ VIETARINKIMŲ BŪDAS
Rytų2024-06-068.00–19.00 val.Zarasų rajono savivaldybės administracijos Zarasų miesto seniūnija (Savanorių g. 2, Zarasai,2 aukštas, 1 kabinetas)Raštu ar/ir elektroninių ryšių priemonėmis Savivaldybės interneto svetainėje www.zarasai.lt
Sėlių2024-06-068.00–19.00 val.Zarasų rajono savivaldybės administracijos Zarasų miesto seniūnija (Savanorių g. 2, Zarasai,2 aukštas, 1 kabinetas)Raštu ar/ir elektroninių ryšių priemonėmis Savivaldybės interneto svetainėje www.zarasai.lt
Šaltupės2024-06-068.00–19.00 val.Zarasų rajono savivaldybės administracijos Zarasų miesto seniūnija (Savanorių g. 2, Zarasai,2 aukštas, 1 kabinetas)Raštu ar/ir elektroninių ryšių priemonėmis Savivaldybės interneto svetainėje www.zarasai.lt
P. Širvio2024-06-068.00–19.00 val.Zarasų rajono savivaldybės administracijos Zarasų miesto seniūnija (Savanorių g. 2, Zarasai,2 aukštas, 1 kabinetas)Raštu ar/ir elektroninių ryšių priemonėmis Savivaldybės interneto svetainėje www.zarasai.lt
Degučių2024-06-0617.30 val.Zarasų g. 8, Degučių k., Zarasų r. sav.Gyventojų susirinkimas
Dimitriškių2024-06-1017.30 val.Daugiabučio namo kieme, Šaltinių g. 34, Dimitriškių k.,Zarasų r. sav.Gyventojų susirinkimas
Magučių2024-06-1117.30 val.Šilo g. 20, Magučių k., Zarasų r. sav.Gyventojų susirinkimas
Šaulių I2024-06-1217.30 val.Jaunystės g. 4, Šaulių k.,Zarasų r. sav.Gyventojų susirinkimas
Štadvilių2024-06-068.00–19.00 val.Zarasų rajono savivaldybės administracijos Zarasų miesto seniūnija (Savanorių g. 2, Zarasai,2 aukštas, 1 kabinetas)Raštu ar/ir elektroninių ryšių priemonėmis Savivaldybės interneto svetainėje www.zarasai.lt

Kandidatų į seniūnaitijų seniūnaičius registracija pradedama nuo grafiko paskelbimo dienos ir baigiama likus 5 kalendorinėms dienoms iki rinkimų. Asmuo gali pasiūlyti seniūnaičio kandidatūrą raštu, atvykęs į Zarasų seniūniją pas seniūnijos raštvedę Jovitą Morkūnienę, tel. +370 385 30 782, el. p. jovita.morkuniene@zarasai.lt.

Zarasų seniūnijos seniūnė Aurelija Vaitonienė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

18 KOMENTARAI

 1. Kad ir pati naujoji seniūnė kaip iš dangaus nukritus, dar niekam negirdėta ir net žmoniškai nepristatyta gyventojams. Kaip aš galiu eiti į seniūnaičius, nežinodamas su kuo reikės dirbti? Gerai, kad merė su ja jau pietavo, tai ir susipažino, o kas prastam žmogui?

 2. Argi neužtenka žmonėms žinoti, kad ji mokytoja ir tiek? Kiek teko girdėti, tai toks jausmas, kaip musė įmesta į barščius – nei išplaukti, nei paskęsti. Bet labai jau reikalinga mūsų valdžiai. Visiškas bardakas ir seniūnijoje ir mieste kai nėra šeimininko.

 3. Kažin, ar mokytoja susitvarkys su seniūno pareigomis. Dabar dar išsiplėtusi Zarasų seniūnija čia jums ne 5c klasė su savo neparuoštais namų darbais. Šioje pozicijoje reikia turėti tam tikrą bendruomenės lyderio charizmą, būti puikiai žinomam, pasižymėti gero ūkvedžio ir vadybininko kompetencijomis, turėti tvirtą stuburą atstovaujant seniūnjos gyventojus ir išsimušinėjant finansavimą seniūnijai. O jeigu mokytoja sėdės vien tik prie raštų palinkusi ir nekomunikuos su gyventojais, tai seniūnijoje taip ir liks tas pats bardakas, kaip kad visai nebūtų šeimininko.

   • Nedirba niekas, pasižiūrėkite, ką Sėlių aikštė rašo. Mikrorajone žydi pienės. Kaime gražiau.
    Istorijos mokytoja tikrai nepavadovaus, bet iš Liberalų sąjūdžio. Nebent papasakos kaip tvarkė

 4. Kokia valdžia, tokia ir tvarka. Kiek girdisi, tai buvę seniūnai dirba, o ne nauja seniūnė. Turim ką turim. Kol bus dabartinė valdžia, tai toks bardakas ir bus. Gal tikrai geriau vairuotojas pavadovautų. Juk Guobys jau darbą turi.

 5. Ar Zarasų miestui bent vienas seniūnas ar seniūnė tiko? Man atrodo,kad ne. Įdomu… Gal opozicija norėjo savo kandidato? Tada būtų gerai ir nieko neveikiantis.

  • Rima Zavackienė turėjo didelę darbo patirtį ir stengėsi. Turėjo labai daug gražių planų. O šios seniūnės administracija net nepristatė, kraupu, toks bendravimas su visuomene nejaudina nei merės, nei administracijos direktoriaus. Merei ne motas, kad Zarasai iš jos vadovavimo, jos pažadų ir žodžių juokiasi, net garbaus amžiaus žmonės neprisimena, kad rajonui vadovautų TOKIO LYGIO VADOVAS.

  • Seniūnai kaip seniūnai, buvo visko. Bet miesto senbuviai tvirtina – tokios nevykusios merės Zarasuose dar niekada n101buvo Net ir labai netinkamo. mano nuomone, liberalo Zalecko mieste buvo normaliau. O dabar reikia vadinti ne Zarasų bardakas, o Zarasų košmaras.

 6. Opozicija, ir jos lyderiai Keršys su Gusevu posėdžiuose sėdi išsigandę, bijo, kad merė jų ir jų žmonų nepaliestų. Abu opozicionieriai tupi kaip pamokų neišmokę penktokai. Pareiškimų nedaro, mažumos valandos jau trys turėjo būti, o įstengė padaryti tik vieną. Su vaikiškais klausimais. Klausimas anekdotas: ar pas jus yra mobilingas? Atsakymas dar protingesnis. Pas mus mobingo nėra. Čia mano klausimas, ar jūs nejaučiate, kad Zarasai po to juokiasi. Guobienei opozicionieriai net į akis bijo pasižiūrėti. Teisingai čia rašė, rajonui ateina galas. Šitų zarasiškiai tikrai daugiau nerinks. Nei pozicionierių, nei opoziocinierių. Štai ir sulaukė Zarasai galo. Yra miesto pradžia, atsiranda ir pabaiga.

 7. Kaip viename komentare buvo teisingai parašyta, kad Zavackienė stengėsi dėl miesto, atiduodavo visą dūšią žmonėms, kuriems buvo reikalinga pagalbą, bet….Neįtiko šiai valdžiai. Ko gero jie suprato, kad jos ,,minkyti,, nesugebės. O kad šiai valdžiai nusispjauti ant žmonių – tai senai aišku.

 8. Labai gaila buvusios seniūnės R.Zavackienės tikrai buvo griežta, reikli , žodžio žmogus. O į vyko tai labai gaila. Tokiais darbuotojas mėtitis negalima. Zarasų mieste darbo baisu. Dabartiniai seniūnei linkime stabilumo, kantrybės, gražių įdėjų ir tvirto žodžio.
  .

 9. I tried cbd products in the interest of the first time last week, and I’m genuinely surprised before the results. I’ve struggled with nervousness and occasional sleeplessness, and CBD seemed to provide a profound, still efficient, tail of calm and relaxation. There was no ‘high,’ perfectly a compassionate easing of my disquiet symptoms and a more tranquillizing nightfall’s sleep. It tasted a bit bawdy, but that’s a little trade-off looking for understanding more at peace. I’m looking advance to seeing how it helps in the great run.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite