Laikykitės, medikai

Aprašymas

Pagalbagyvai.lt - IT įrankiai jūsų verslui

Pirmiems dviems susisiekusiems klientams NEMOKAMAI padėsime perkelti bent dalį veiklos procesų į virtualią aplinką. Susisiekite el. paštu.

Turime daugiau nei 5 metų patirtį klientų aptarnavime taikant ir naudojant IT įrankius.
Galime padėti jūsų verslui įsidiegti tiek mokamus, tiek nemokamus klientų aptarnavimo gyvai įrankius bei konsultuoti dėl iškilusių klausimų.
Pagalbagyvai.lt komanda siekia padėti Lietuvos verslui skaitmenizuotis ir ženkliai pagerinti klientų aptarnavimą nepriklausomai nuo jūsų verslo šakos. Sprendimų ieškokime kartu!

Pagalbos gyvai įrankis:
Nesudėtingai įdiegsime ir sukonfigūruosime jūsų internetiniame puslapyje pagalbos gyvai (angl. Live Chat) įrankį, kuris leis jūsų klientams jus pasiekti nuotoliniu būdu (bendrauti tiesiogiai jūsų internetiniame puslapyje).

IT įrankių pritaikymas:
Kartu suderinsime ir įgyvendinsime jūsų veiklos procesų perkėlimą į reikiamus IT įrankius (Trello, Slack, Google Drive ir t.t.), užtikrinsime efektyvaus darbo sprendimus virtualioje aplinkoje. Apmokysime jūsų darbuotojus ir teiksime nuolatinę pagalbą.

Konsultantas gyvai:
Naudojantis pagalbos gyvai įrankiu konsultuosime jūsų įmonės klientus, atsakysime į jiems kilusius klausimus ir padėsime spręsti problemas. Tapsime virtualiais jūsų komandos nariais

Daugiau informacijos: pagalbagyvai.lt

Kontaktai

Lukas
El.paštas: lukas@pagalbagyvai.lt
IT įrankiai jūsų verslui
Komentuoti


Apklausa

Ar laikotės karantino?

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information