Adomus

Aprašymas

Parduodama pusė namo, Viniaus g., Zarasų miesto centre su 3,7 arų sklypu, iš kurio atsiveria vaizdas į Zaraso ežerą ir Didžiąją salą, kuri garsėja kaip Lietuvos vasaros renginių sostinė.

Su kitos namo dalies savininku yra sudaryta pastatų ir sklypo naudojimosi tvarkos sutartis, patvirtinta notaro, todėl galima be atskirų derinimų laisvai disponuoti turtu.

Namas rąstinis, apmūrytas. Rąstų būklė gera, viduje sausa, nėra pelėsio. Įvestas miesto vandentiekis (laikinai atjungtas). Nuotekos vietinės, yra galimybė prisijungti prie miesto nuotekų tinklų.

Parduodamos namo dalies plotas 110,28 kv.m., pirmame aukšte yra 3 kambariai (viename galima įrengti virtuvę), tualetas. Antrame aukšte yra 2 kambariai, pro kurių langus matoma vaizdinga Zaraso ežero ir Didžiosios salos panorama. Po parduodamo namo dalimi yra erdvus rūsys, kuriame galima įrengti pirtį, ar vonios patalpą. Rūsyje yra šulinys. Šildymas centrinis, kieto kuro katilu.

Namo dalis yra pilnai atskirta, su atskiru įėjimu, yra nedidelis žemės sklypas ir ūkinis pastatas.

Iki Zaraso ežero tik 150 m., iki Zarasų miesto centrinės aikštės - 490 m., iki Zaraso ežero Didžiosios salos - 250 m., iki prekybos centro - 590 m. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 27 km., iki Visagino - 23 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 145 km., iki Kauno – 180 km.
Panaudota

Kontaktai

Ernestas
864704060
Zarasai
El. laiškas: info@adomus.lt
Parduodama pusė namo Vilniaus g., ZarasuoseParduodama pusė namo Vilniaus g., ZarasuoseParduodama pusė namo Vilniaus g., ZarasuoseParduodama pusė namo Vilniaus g., ZarasuoseParduodama pusė namo Vilniaus g., Zarasuose
Komentuoti


Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės įvestiems ribojimams galimybių paso neturinties asmenims?

Naujausi skelbimai

vietines signalizacijos sodui garazui namui ir tt
( / Kita)

noimage
10-24-2021

klausos aparatai ir kita medicina
( / Kita)

noimage
10-24-2021

ziurkes blakes tarakonai naikynti blakes
( / Kita)

noimage
10-24-2021

zvejibos tinklai PRISTATAU
( / Kita)

noimage
10-24-2021

Vaikiškos striukės
( / Drabužiai, avalynė)

Vaikiškos striukės
10-22-2021

Stačiakampio formos vamzdis
( / Kita)

Stačiakampio formos vamzdis
10-22-2021

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information