Aprašymas

Savo klientui darbui Vokietijoje, Švarcvalde, ieškome ūkvedžio.
Mes ieškome:
a) ūkvedžio / valytojo darbui nuo 2019.12.12 iki 2020.03.20;
b) ūkvedžio / darbuotojo baidarių nuomos punkte darbui nuo 2020.06.20 iki 2020.08.15.
Mes siūlome:
14, - € / val. (Bruto);
terminuotą darbo sutartį auksčiau nurodytais terminais;
38 valandų darbo savaitę (pirmadieniais - sekmadieniais);
apmokamus viršvalandžius;
nemokamą butą vietoje;
atvykimo išlaidų kompensavimą.
Darbo pobūdis:
Ūkvedžio darbai;
sniego valymas;
butų ir tualetų valymas;
butų raktų išdavimas atvykstantiems ir priėmimas iš išvykstančiųjų.
Baidarių nuoma.
Reikalavimai:
nereikia profesinio mokymo ir profesinės patirties;
būtina anglų ar vokiečių kalba.
A, B klasės vairuotojo pažymėjimai.
Laukiame gyvenimo aprašymo su nuotrauka adresu: jolanta@quickjobs.de.

Kontaktai

Jolanta
El.paštas: jolanta@quickjobs.de
ŪKVEDYS / BAIDARIŲ NUOMOS PUNKTO DARBUOTOJAS VOKIETIJOJE
Komentuoti

Kino filmas Zarasuose

Bendruomenė „Miško broliai“

Naudingos nuorodos

Naujausi skelbimai

Please publish modules in offcanvas position.