SMALVŲ ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS ROŽANČINĖS PARAPIJOS PROJEKTAI IR DARBAI

0
65

Šių metų pavasarį Smalvų Švč. Mergelės Marijos Rožančinės parapija teikė paraišką dėl nevyriausybinių organizacijų dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Džiaugiamės, kad komisija paraišką įvertino teigiamai ir buvo skirta 3100,00 Eur suma bažnyčios pagrindinio altoriaus atnaujinimo darbams.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas puoselėti ir saugoti kultūrinį, sakralinį paveldą, atnaujinant Smalvų Švč. Mergelės Marijos Rožančinės bažnyčios pagrindinį altorių, kad saugiai vyktų ne tik liturginės apeigos, bet ir sakralinės muzikos koncertai, kiti renginiai, svarbūs ne tik Smalvų kaimui, bet ir Zarasų rajonui.

Didžioji dalis projekto sumos buvo gauta iš Zarasų rajono savivaldybės lėšų, 10% prisidėjo parapija, 5% sumos gauta iš vietinių ūkininkų ir verslininkų.

Dėkojame Zarasų rajono savivaldybės administracijai už paramą, kuri padeda išsaugoti mūsų krašto sakralinį, kultūrinį paveldą, pritraukti daugiau turistų, norinčių pažinti mūsų kraštą, organizuoti gražių ir prasmingų renginių.

Smalvų Švč. Mergelės Marijos Rožančinės parapijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite