SPORTO KLUBAS „MARSAS“ ŠVENTĖ SAVO 20 METŲ VEIKLOS JUBILIEJŲ

0
58
IMG 4582

Balandžio mėnesį sporto klubas „Marsas“ šventė savo 20 metų veiklos jubiliejų. Į šventę atvyko bei sveikinimo žodį tarė: Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas, Zarasų rajono policijos komisariato viršininkas Vitalis Kutkauskas, Zarasų sporto centro atstovai bei kiti svečiai ir ištikimi sportininkai.

„Daug geriau žinoti, kad išdrįsai siekti savo svajonių, nei nugyventi gyvenimą snaudžiant ir apgailestaujant.“

Atrodo neįmanomą svajonę turėjo ir sporto klubo „Marsas“ įkūrėjas Rimas Virčinskas kartu su draugu Romualdu Petkevičiumi. Būdami vos 23 metų, neturėdami lėšų savo idėjai įgyvendinti mintyse užgimė pirmieji planai, kurie tuo metu atrodė protu nesuvokiami. Pirmoji idėja buvo susirasti, jaukią, patogią erdvę žmonėms, kuri pritrauktų įvairaus amžiaus sportininkus. Taigi, draugai pasirinko patalpas, esančias Dariaus ir Girėno gatvėje (miesto centre), iš pradžių aplinka kiek gąsdino: uždara erdvė, mažai langų, tamsa, drėgmė neatrodė viliojančiai, tačiau entuziazmo kupini jaunuoliai pradėjo darbus: gamino savadarbius treniruoklius, darė remontą kiek pajėgė tuometinės lėšos. Žiūrint iš šalies viskas atrodė gan juokingai, bet pradžia visuomet sunki. Sporto salė sulaukė pirmųjų sportininkų, daugiausia tai buvo jaunimas, kurie tiesiog norėjo prasmingai leisti laisvalaikį.

Pirmieji metai reikalavo daug darbo, jėgų, bemiegių naktų, kuriant vis kažką naujo, bet juk, jaunų, tvirtų žmonių pasaulyje gimsta geriausios idėjos, būtent tokie buvo Rimas ir Romualdas. Mes kuriame savo planus, tačiau gyvenimas kartais priverčia rinktis, atsirado pirmieji sunkumai, Romualdas turėjo persikelti gyventi toli nuo Zarasų, suprato, jog negalės toliau kurti, tobulėti, dalintis džiaugsmai su draugu, taigi Rimas liko vienas, sunku buvo susitaikyti su šia mintimi, tačiau žmonos Jelenos palaikymas pastūmėjo nenustoti daryti to, kuo to metu treneris gyveno, šeima tapo jo palaikymas ir su kiekviena diena matėme kaip viskas plėtėsi, tvarkėmės, darėme pirmuosius remontus, sportas tapo šeimos suvienijimo priemonė, savo entuziazmu Rimas užkrėtė savo visą šeimą. Buvo sugalvotos pirmosios varžybos tarp sportininkų, kurios leido išbandyti save, pirmieji laimėjimai ir nusivylimai skatino draugiškai konkuruoti tarpusavyje, atsiradus galimybėms sportininkai išbandydavo savo jėgas kituose miestuose ar net kaimyninėse šalyse, o grįžus visi kartu džiaugdavomės įamžintomis akimirkomis bei pasiekimais. Kursai, seminarai, tobulino entuziasto įgūdžius, taip pat atsirado dar vienas naudingas laiko leidimo būdas moterims – aerobika, kurios trenerė ilgus metus buvo žmona Jelena, taigi sporto klubas pritraukė nemažai moterų na ir žinoma dar daugiau vyrų dėmesio. Taip nepastebimai prabėgo pirmasis dešimtmetis, puikiai jį šventėme, susirinko būrys žmonių, na, žinoma ne toks kaip švenčiat 20 – metį , bet iš to galima spręsti kaip mūsų idėjos progresuoja ir bendraminčių vis daugėja.

Taip bėgo metai, ištikimiausi sportininkai tapo šeimos draugais, buvo įdomu išklausyti jų patarimų bei idėjų. Dar 7 metus sportavome mažoje sporto salėje, o sportininkų vis daugėjo, tačiau vietos užteko visiems, tekdavo prisitaikyti. Dar vienas puikus žingsnis buvo savo, naujų patalpų įsigijimas, anksčiau čia buvo siuvykla, taigi patalpos nebuvo tinkamai pritaikytos, reikėjo daug ką keisti todėl ne vienerius metus plušėjome. Jau 3 metai kaip esame šioje ramioje gatvelėje, kurią pagyvino nuolatinis sportininkų judėjimas ir skubėjimas į sporto klubą, su kiekvienais metais mes kiek įmanomą tobuliname aplinką, jūsų dėka papildome inventorių, išklausome kiekvieno žmogaus nuomonės, taisome savo klaidas, tikimės, jog naujos sporto salės įkūrimas dar nėra veiklos pabaiga, nenustosime tobulėti ir skatinti mūsų miestą sportuoti.

IMG 4529

IMG 4580

IMG 4676

IMG 4750

IMG 4851

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite