SUSITIKIMAS SU ATVYKUSIAIS UKRAINIEČIAIS

0
30
1

Kovo 23-ąją Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko pirmasis susitikimas su Zarasų rajone mieste įsikūrusiais ukrainiečiais ir jų šeimomis.

Susitikimą organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Sigita Keršienė. Jo tikslas – susitikti su Zarasų rajone apsistojusiais ukrainiečiais, kurių šeimose yra mokyklinio amžiaus vaikų, sužinoti mokinių skaičių ir paskirstyti juos į rajono mokyklas.

Susitikime dalyvavo daugiau nei 30 žmonių, atvykusių iš įvairių Ukrainos miestų.

Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Sigita Keršienė šiltais žodžiais kreipėsi į susirinkusius, pristatė rajono mokyklas bei salėje esančius jų direktorius.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius bendravo su atvykusiais ukrainiečiais, atsakė į jų klausimus.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Gintarė Laurikėnienė pakvietė suaugusius registruotis ir dalyvauti lietuvių kalbos mokymuose, kuriuos Tarnyboje ves savanorės mokytojos.

Maltos ordino pagalbos tarnybos atstovė Laimutė Lumbienė suteikė informaciją dėl pagalbos atvykusiems.

Zarasų miesto mokyklų vadovai Valerija Palivoda, Rimantas Bikulčius, Aldona Navickienė, Rasa Juškėnienė, Irena Girskienė, pristatė savo ugdymo įstaigas, sudarė galimybę norintiems apžiūrėti klases ir edukacines erdves, susitikti su mokytojais, aptarė mokymosi galimybes.

Susitikimo dalyviai taip pat turėjo galimybę susipažinti tarpusavyje – pasidalinti savo lūkesčiais, problemomis, aptarti visiems aktualius klausimus.

Džiaugiamės, kad kartu mums pavyko suburti nemažą dalį ukrainiečių bendruomenės, įsikūrusios Zarasų rajone.

Tikimės šiuos bendrystės susitikimus plėtoti ir kartu kurti darnią, multikultūrišką bendruomenę.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija

2

3

4

5

6

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite