SUSITIKIMAS SU GYVENTOJAIS

25
244

Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė kviečia Zarasų rajono gyventojus į susitikimą, kuriame dalyvaus Zarasų rajono savivaldybės vadovai ir administracijos skyrių specialistai.

Susitikimas vyks Zarasų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje 2024 m. sausio 16 dieną, 17.15 val.

Kviečiame iš anksto užduoti klausimus, kurie bus aptariami susitikimo metu. Po išnakstinių klausimų aptarimo bus galima užduoti klausimus gyvai.

PILDYTI KLAUSIMO FORMĄ.

Po susitikimo visus klausimus ir atsakymus bei susitikimo apibendrinimą pateiksime internetinėje svetainėje www.zarasai.lt ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos Facebook paskyroje.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

25 KOMENTARAI

 1. Puiku, kad merė vėl inicijuoja susitikimą su Zarasų gyventojais, nebijo pretenzijų, priekaištų ir nepatogių klausimų. Tik taip ir tobulėsime visi kartu.

 2. Tikrai jau laikas vėl naujam susitikimui, nes nemažai naujų klausimų pribrendo.
  Ar bus galimybė klausimus užduoti gyvai susitikimo metu, o ne iš anksto?

 3. Bus eilinis cirkas. Valdžia užsidės sau paukščiuką, ,,atsakys,, į keleto susirinkusių žmonių klausimus ir dar kartą sau paplos. ,,Tik taip ir tobulėsime visi kartu,, kaip rašo zarasiškis. KAIP TOBULĖSIME? Toliau slidinėsime ir klamposime per sniegą, toliau didinsime bedarbių gretas, toliau važinėsime ieškoti sveikatos į kitus miestus ir t. t.? Užtenka pažiūrėti tarybos posėdžius, kad suprastum kaip bendrauja merė su tais žmonėmis /tarybos nariais/, kuriuos išrinko žmonės ir bent jau nedrįsta iš jų atvirai pasityčioti, o eilinis žmogelis……….. Atkentės Kuzma

 4. Viskas tvarkoje. Civilizuotas kvietimas į susitikimą. Noriu einu, noriu ne. Jei turiu klausimų, yra galimybė juos pateikti iš anksto arba gyvai. Gaila tų, kurie vos paskelbus kvietimą į susitikimą, jau lieja pyktį ir prognozuoja tik negatyvą.

 5. ,,Zarasiškiui,, Ar tik dabar liejamas pyktis kai paskelbtas susitikimas? Ar tik dabar žmonės nepatenkinti šia valdžia? Ir kodėl /kai buvo ankstesnis susitikimas/ nebuvo rodoma salė kur buvo susirinkę gyventojai? Ar dėl to, kad buvo keli žmonės, nes didžiulė gyventojų dalis jau senai ,,atsikando,, šios valdžios. Ir tikrai nereikia GAILĖTI TŲ, ,,kurie vos paskelbus kvietimą į susitikimą, jau lieja pyktį ir prognozuoja tik negatyvą,, nes ko gero tai tie žmonės, kurie labai skaudžiai nukentėjo nuo šios valdžios.

 6. Civilizuoto ir padoraus piliečio gyvenimas priklauso nuo jo paties, ne nuo valdžios. Laikykis įstatymų, dirbk savo darbą, stenkis, gyvenk padoriai, nesidrabstyk purvais, valdyk savo neigiamas emocijas, neužsiiminėk destrukcija…O jeigu paruoši adekvačių be mėšlo priemaišų klausimų, turėtum būti bent kiek laimingesnė. Susitikimo rezultatus aptarsime po susitikimo. Ne prieš jį. Tik nenusiteik iš anksto negatyviai.

 7. ,,Civilizuoto ir padoraus piliečio gyvenimas priklauso nuo jo paties, ne nuo valdžios… Jūs pats tuo tikit ką rašot? Kaip tik piliečių gyvenimas LABAI priklauso nuo vietinės valdžios ir jų ,,polėkio,, ją demonstruoti. Matyt pačio dar nepalietė. Kaip skambiai parašyta ,,Laikykis įstatymų, dirbk savo darbą, stenkis, gyvenk padoriai, nesidrabstyk purvais, valdyk savo neigiamas emocijas, neužsiiminėk destrukcija,, Gal Jūs man duosit darbo kurį iš manęs atėmė ši ,,nuostabi,, valdžia apipylusi kaip Jūs rašote PURVAIS? Ir manot, kad už tai aš jiems turėčiau giedoti ditirambus?

 8. Ar tas mano teksto perrašymas tik todėl, kad pati nieko gero negebi pasakyti? O aš tikrai visą savo gyvenimą pats rūpinausi viskuo pats. Kai dėl įvairių aplinkybių netekdavau vieno darbo, ieškojausi kito. Ir surasdavau. Nuolat mokiausi, kėliau kvalifikaciją, net įgijau naują profesiją. Nieko nekaltinau ir nieko nesitikėjau nei iš valdžios, nei iš kitų. Netekti darbo yra visiškai normalu. Taigi, užuot gaišusi laiką, pilsčiusi purvus ant valdžios ar giedojusi jai ditirambus, įsivertink savo išsilavinimą, kompetencijas, gebėjimus ir ieškokis darbo. Nei aš, nei kas kitas jo tau neduos. Reikia ieškoti ir susirasti.

 9. Jei žinotumėte mano išsilavinimą, tikrai pavydėtumėte. Nereikia man perrašinėti Jūsų teksto. Ne blogiau už Jus mano galvelė ,,verda,,. Jei nesuprantate, kad norisi replikuoti į kai kurias Jūsų frazes ir jas atkartoju, tai jau Jūsų problema. O kadangi /kaip Jūs rašote/ vis netekdavote darbo, tai daug apie ką pasako. Sėkmės Jums giedant ditirambus šiai valdžiai.

 10. Jeigu nereikia perrašinėti mano teksto, tai kodėl perrašinėji? Jeigu toks puikus pačios išsilavinimas ir dar galvelė pakankamai „verda”, kam virkauti dėl dabartinės valdžios atimto darbo. Darbų pilna. Siuntinėk savo CV, dalyvauk konkursuose užimti norimoms pareigoms, ieškok laisvų darbo vietų (gal kol kas pakaks nekvalifikuoto darbo), eik į darbo pokalbius, imkis nuosavo verslo, susikurk pati sau darbo vietą. Gal dar ir kitiems. Valdžia čia visiškai niekuo dėta. Ir nereikės sapalioti nei apie pavydą, nei apie mano/kitų problemas, nei apie ditirambus dabartinei valdžiai. Kai negaišdama laiko niekalams susirasi darbą, giedosi juos pati sau.

 11. Pasiskaičius ,,Zarasiškio,, sapalionių ir pamokymų Bronei, juokas ima ir iš karto pešasi mintis, kad tai šios valdžios ištikimas,,vėliavnešys,,. O Bronei norisi palinkėti, kad su tokiais žmonėmis veltis į debatus – tai tik savęs negerbti, nes per tokius ,,Zarasiškius,, mes ir turime tai ką turime.

 12. 1. Juokas – geras dalykas. Juokimės.
  2. Net niekam aiškinti nereikia, kad kiekviena valdžia turi vėliavnešių. „Zarasiškis” – vėliavnešys. Na ir kas? Tokių dauguma.
  3. Tikrai ne Bronės jėgomis debatuoti su tokiais „zarasiškiais”. Reikėtų gerbti save, Brone.
  4. Valdžią rinkome visi. Kai kuriems rinkėjams nepasisekė. Gaila jų. Viltis – kituose rinkimuose.
  5. Patarimas: nustokime loti ir ruoškimės į susitikimą.

 13. Gaila,,zarasiškio,,.Kelia save aukščiau kitų. Nesusipratęs elementas. Pasiruošęs ,,kariauti,, su visais jam nepritariančiais. Tikrai juokas ima,

 14. Labai įdomu, kodėl Bronė neverta debatuoti su ,,zarasišklų,,? Jis ką, save prilygina aukščiausiai Zarasų kastai? Ir vis tik perskaičius visus ,,zarasiškio,, parašymus nori nenori – peršasi nuomonė, kad tai jis loja.

 15. Jeigu gaila, tai gailėkim. Jeigu ima juokas, juokimės. Jei kažkam „peršasi” tam tikra nuomonė, nieko nepadarysi. Visokių juk yra, visokių ir reikia. Tik lojančių ir užsiiminėjančių destrukcija norėtųsi kuo mažiau. Bet komentarų tema – tik kvietimas į susitikimą su gyventojais.

 16. puolamas „Zarasiškis”? Jis juk dviejuose savo komentaruose tik pritaria valdžios kvietimui susitikti su gyventojais. Jis nepretenduoja priklausyti jokiai kastai kaip kad atrodo „Pasipiktinusiam”. Ne jis teigia, kad Bronė nepakankamai kompetentinga su juo debatuoti. Jokio lojimo iš jo nesigirdi. Komentaruose riejasi visokios bronės ir joms nepritariantieji, pasipiktinusieji, apgailestaujantys, siūlantieji ir kt. Apskritai labai toli nugrybauta nepaisant skelbimo turinio.

 17. Atsakymas ,,Kodėl,, Matyt ne labai atidžiai skaitėte ,,zarasiškio,, komentarus. Tai būtent jis rašė apie lojimą, Bronės kompetenciją. Ne ką geresnis ir Jūsų komentaras kai rašote apie VISOKIAS BRONES. O ką – visokios Bronės neturi savo nuomonės ir turi pritarti tik Jums? Nereikia išsiskirti iš kitų, nes savo komentaruose kritikuodamas kitus ir Jūs ne ką geresnis. O juk Bronė teisingai rašė apie prieš tai buvusi susitikimą. Kiekvienas /kaip Bronė ar Jūs/ turi savo nuomonę ir gali ją reikšti.

 18. „Patikslinimas” paviršutiniškai skaito komentarus ir spardo tik į vienus vartus. Jis turėtų dar kartą atidžiau įsigilinti į 2 Zarasiškio komentarus. Ten nėra net užuominos apie lojimus. Nei apie Bronę, jos kompetencijas ar jos nuomonę. Jis tik teigia pritariantis kvietimui į susitikimą.

 19. Zarasiškio komentaruose negirdžiu lojimo. Ir apie Bronę – nieko. Ar visi komentatoriai apie jį tik neigiamai tik todėl, kad galimai jis „Vėliavnešys”. Bet tokių apie 60 proc zarasiškių. Tiksliau, visi, kurie balsavo už dabartinius. Na ir kas?

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite