SUSITIKIMAS SU GYVENTOJAIS

9
290

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

9 KOMENTARAI

  1. Tas paklausėjas p. Jonas iš pirmos eilės yra maladec. Savivaldybė turėtų p. Joną ant rankų nešioti už jo patarimus ir sudaryti specialią komisiją jo pasiūlymams nagrinėti ir įgyvendinti. Darbo iki kadencijos pabaigos visiems turėtų užtekti.

  2. O tai moderatorei, kur su mikrofonu lakstė, tai elementarių gerų manierų ir tarnybinės etikos reikėtų pasimokyti. Pasikviečia gyventojus, kurie turi klausimų ir tuo pačiu kaikuriems neleidžia jų užduoti kažkokią paskutinio klausimo taisyklę susigalvojus. Ir kas čia per atsisveikinimas su gyventojais renginio pabaigoje dar dienos metu palinkint „labanakt”? Kažkoks pasityčiojimas ir cirkas. Argi savivaldybės tarnautojai taip dera bendrauti su gyventojais? Tai neprofesionalu, neetiška ir savivaldybės įvaizdžiui solidumo neprideda.

    • Kai zarasiškiai kalba apie Savivaldybės solidumo įvaizdį, nori kartu juoktis ir verkti. Kam patys savo rankomis ir kvaila galva atidavėme valdžią. Gal jaunimas ir nežinojo? Bet seniai šitą kompaniją labai gerai žinojo ir galėjo daug ką papasakoti. Esu įtikinęs, kad ateinančiuose rinkimuose šią valdžią nupūs kaip uraganas. Tačiau tokius daryti eksperimentus su žmonėmis, jų likimais ir rajone gerove yra per brangūs ir per prabangu. O be to, labai abejoju, kad rajonas dėl tokių eksperimentų išliks.

  3. Dėl gerbiamo Seimo nario Dumbravos „kokybiško” atstovavimo Zarasų rajono gyventojams Seime sprendžiant tolimojo susisiekimo klausimus tai labai gerai ta moteris pasisakė. Akivaizdu, kad per ateinančius Seimo rinkimus jau būtų pats laikas balsuoti už kokius nors pokyčius.

  4. Seimo nariui svarbiausia savi reikalai, žmonių problemos jam visai nerūpi. Per ateinančius rinkimus reikėtų pagalvoti apie būsimą aktyvesnį Seimo narį,kuriam rūpėtų Zarasai ir žmonių, gyvenančių juose, gerbūvis,problemos.

  5. Visu pirma, tai jeigu vyksta transliacija, tai turėtų būti parūpintas pagarsinimas. Praktiškai daug užduodamų klausimų buvo negirdimi. Antra – toks atsainus ir familiarus bendravimas su žmonėmis valdžiai garbės tikrai nedaro. Toks jausmas,kad direktorius randasi savo namuose ir liūdnai leidžia laiką prie tv. O zujanti patarėja, tai jau visiškas absurdas. Ir dar. Pagal turimus duomenis, jau šiais metais turėjo nebūti svetimų pinigų rinkėjų, apie ką tikrai kalbėjo miesto seniūnas Karlenas, bet ko gero dideli pinigai daro savo. Kada baigsis tas absurdo teatras /turint omenį ,,skaidrumą,, ir pastoviai šmėžuojančius valdžios atstovus/.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite