SUSITIKIMAS SU ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS SENIŪNIJŲ SENIŪNAIS

2
381

2023 m. rugsėjo 5 d. Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė ir administracijos direktorius Aurelijus Banys Savivaldybės Mažojoje salėje susitiko su rajono Savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnais.

Taip pat susitikime dalyvavo rajono Savivaldybės vicemerės Aurelija Trimonytė ir Olga Podolskienė, merės Nijolės Guobienės patarėjai – Simona Burokaitė, Simona Matusevičiūtė, Karlen Grdiljanc, rajono Savivaldybės tarybos posėdžių sekretorė Svetlana Veikšrienė, Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Jonas Žusinas ir skyriaus specialistės – Eugenija Keturkaitė, Živilė Mikniuvienė, Kaimo plėtros skyriaus vedėja Lina Petrėnienė.

Statybos ir urbanistikos skyriaus teritorijų planavimo specialistė Živilė Mikniuvienė seniūnams pristatė Zarasų rajono savivaldybės seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ribų nustatymo (keitimo) plano sprendinius.

Pristatydama plano sprendinius specialistė Živilė Mikniuvienė paminėjo, kad:

Plano organizatorius – Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Plano rengėjas: UAB „Atamis”, Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius, tel. (8–5) 272 8334, el. paštas info@atamis.lt, www.atamis.lt. Projekto vadovas Žilvinas Grabauskas, el. paštas z.grabauskas@atamis.lt, tel. +370 620 51398.

Plano tikslai ir numatoma veikla: remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1996 m. birželio 3 d. nutarimu Nr.651 patvirtintomis Administracinių vienetų ir gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų ir pavadinimų tvarkymo taisyklėmis (su vėlesniais pakeitimais), Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2010 m. rugpjūčio 26 d. įsakymu Nr. 1V-561 patvirtintu Seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ribų nustatymo ir keitimo, dokumentų pateikimo Lietuvos Respublikos Adresų registro tvarkymo įstaigai tvarkos aprašu (su vėlesniais pakeitimais) nustatyti (keisti) Zarasų rajono savivaldybės seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ribas. Minėto planavimo proceso etapas – rengimo etapas.

Su Zarasų rajono savivaldybės seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ribų nustatymo (keitimo) plano sprendiniais asmenys gali susipažinti ČIA.

Susitikimo metu seniūnai teiravosi apie seniūnijose esančių medicinos punktų ateitį. Rajono Savivaldybės vicemerė Olga Podolskienė informavo, kad medicinos punktų uždaryti neplanuojama. Jie įeis į kuriamo Zarasų rajono savivaldybės Sveikatos centro sudėtį. Tačiau ateityje, jeigu medicinos punktai nebegalėtų funkcionuoti dėl gydytojų trūkumo, veiks mobili komanda. Pagal grafiką į nustatytą rajono vietovę su mikroautobusu atvyks slaugytojas, socialinis darbuotojas, kineziterapeutas, kurie galės vietoje apžiūrėti pacientus ir atlikti reikiamus tyrimus.

Taip pat buvo aptarta ir rajono kelių būklė. Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Jonas Žusinas informavo, kad bus perskaičiuotas rajono Savivaldybės biudžetas bei skiriamos papildomos lėšos seniūnijų kelių žvyravimui. Kiekvienas seniūnas pristatė savo seniūnijos problemas, kelių žvyravimo poreikį. Zarasų rajono savivaldybės specialistai nuolat komunikuoja su Lietuvos automobilių kelių direkcija, siekiant, kad rajono keliai kuo greičiau būtų tvarkomi.

Susitikimo pabaigoje Statybos ir urbanistikos skyriaus vyresnioji specialistė Eugenija Keturkaitė informavo, kad jau greitu metu Zarasų rajono savivaldybėje bus pastatyti tekstilės konteineriai. Taip pat priminė seniūnams želdynų ir želdinių šalinimo tvarką.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

  1. Tikrai šaunu, kad nors ir pavėluotai, bet pagaliau jau planuojama per pusę sumažinti seniūnijų skaičių. Taip pat būtų labai sveikintina, jei atsakingi asmenys sudarytų galimybę paslaugų teikėjui UAB „Atamis” Zarasų rajono gyventojams viešai ir tiesiogiai suteikti smulkesnę informaciją apie plano sprendinių nustatymo metodologiją, atliktus tyrimus ir gyventojų apklausas, taip pat gyvai atsakyti į su plano sprendiniais susijusius gyventojams rūpimus kitus klausimus.

  2. Kam reikėjo visokias firmas samdytis, kai prieš tai buvo aišku, kad bus penkios seniūnijos. Kodėl nebuvo išklausyta žmonių nuomonė, jų pageidavimai? Garantija, kad pusė seniūnijos centrų pradės labai aktyviai mirti ir ten greičiau nei kitur sumažės gyventojų skaičius.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite