SVARBI JŪSŲ NUOMONĖ

0
44
mid news zrs 296 20230622 150848 K

Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė pastarąjį mėnesį susitiko su Antalieptės, Imbrado, Antazavės, Degučių seniūnijų gyventojais, nevyriausybinių organizacijų ir verslo subjektų atstovais. Susitikimų seniūnijose tikslas – informuoti gyventojus apie atliktus ir artimiausiu metu planuojamus atlikti darbus, identifikuoti gyventojų poreikius, lūkesčius, išklausyti problemas ir pasitarti, kokius būtiniausius sprendimus reikia įgyvendinti seniūnijose atliepiant gyventojų poreikius.

Susitikimų metu merė informavo susirinkusiuosius apie rajono Savivaldybės sprendžiamas problemas, iškilusius sunkumus ir planuojamų įgyvendinti sprendimų privalumus. Sveikatos priežiūros srityje – Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos pirminės sveikatos priežiūros centro ir Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės pertvarka, susisiekimo srityje – keleivių pervežimas tarpmiestiniais maršrutais, nes vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, UAB „Zarasų autobusai“ turi tik du autobusus, tinkamus tarpmiestiniams pervežimams, organizacinėje srityje – UAB „Zarasų būstas“, UAB „ Zarasų vandenys“ ir UAB „Zarasų autobusai“ struktūrinė pertvarka, švietimo srityje – Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos, Pauliaus Širvio progimnazijos ir Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos struktūrinė pertvarka. Susirinkusius domino ir piktino šiukšlių išvežimo kaina ir atliekamų paslaugų kokybė.

Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė šiuo metu rengia naują vietos plėtros strategiją iki 2027 m., todėl susitikimuose dalyvavęs šios asociacijos pirmininkas Arvydas Veikšra pasidžiaugė seniūnijų teritorijose įgyvendintais vietos projektais ir pristatė pagrindinius rengiamos strategijos prioritetus bei galimas finansavimo priemones. Pirmininkas atkreipė dėmesį, kad projektinėje veikloje labai svarbi pareiškėjų iniciatyva ir rajono Savivaldybės požiūris bei paramos formos bendruomenei, nevyriausybiniam ir verslo sektoriams.

Rajono Savivaldybės merė ir toliau planuoja lankytis seniūnijose, renginiuose, šventėse ir betarpiškai susitikti su rajono gyventojais, o turinčius neatidėliotinų klausimų, kviečia drąsiai kreiptis į rajono Savivaldybės vadovus ar iš anksto užsiregistruoti į priėmimą pas merę tel. 8 698 73205 arba el. p. simona.matuseviciute@zarasai.lt.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

Nuotraukose – akimirkos iš įvykusių susitikimų su rajono gyventojais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite