SVEIKINAME SU LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA!

5
140

Brangūs tautiečiai,

Esminė duotybė kurią turime Lietuvoje yra laisvė. Nepriklausomai nuo mūsų kalbos, tarmės, religijos ar kultūrinių skirtumų, turime galimybę gyventi taip kaip manome yra geriausia.

Kviečiu kartu švęsti kovo 11-ąją ir su džiaugsmu, garsiai dėkoti už atkurtą Lietuvos nepriklausomybę.

Būkime sveiki, rūpinkimės savo artimaisiais ir skiepykime savo vaikams meilę mūsų namams – tėvynei!

Kurkime šviesią, tradicijomis ir istoriniais pasiekimais apipintą Lietuvos valstybę ir paremkime nepriklausomybės kovoje atsidūrusią Ukrainą!??

Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

5 KOMENTARAI

  1. Jūs gal juokaujate? Laisvė tikrai nėra „duotybė”, o lietuvių krauju, kančiomis, sulaužytais likimais ir sunkiu darbu iškovota pergalė, kurios tikrai niekas šiaip sau nedavė. Be to, didžiausia nepagarba Tėvynei yra rašyti šį žodį iš mažosios raidės. Labai nekokybiškas ir nelogiškas sveikinimo tekstas. Merei tikrai vertėtų atsisakyti tokios sveikinimų tradicijos ir labai rimtai stiprinti savo komandą ir jos kompetencijas viešųjų ryšių ir komunikacijos srityse.

  2. Sveikinimo tekstas Kurkime šviesią, tradicijomis ir istoriniais pasiekimais apipintą Lietuvos valstybę ir paremkime nepriklausomybės kovoje atsidūrusią Ukrainą!?? Ką reiškia ženklai !??. Gal abejojama, kad nepriklausomybės kovoje atsidūrė Ukraina? Na ir gramatėjai? Tai nusiplagijuoja sveikinimą, tai nuplaukia į lankas.

  3. Gal po žodžio duotybė reikalingas kablelis. Baisu, kaip taip dalijami diplomai. Kreipiasi į tautiečius, o rašo, kad nepriklausomai nuo kalbos. Kalba, ga tautiečių yra viena.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite