SVEIKINIMAS LIEPOS 6-OSIOS – VALSTYBĖS (LIETUVOS KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO) IR TAUTIŠKOS GIESMĖS DIENOS PROGA

32
193

Mieli Lietuvos žmonės,

Minime istorinį ir mūsų valstybei labai svarbų įvykį, didingą Lietuvos praeitį, ilgaamžes tradicijas, kurios suburia mus, vienija ir skatina didžiavimąsi savo valstybe.

Pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus karūnavimą, kuris iš esmės pripažino Lietuvą lygiaverte kitoms to meto Europos valstybėms.

Ryžtingi ir drąsūs karaliaus Mindaugo sprendimai sudėjo valstybingumo pamatus, kuriuos mes iš kartos į kartą auginame – mintimis, žodžiais ir darbais.

Kviečiu likti vieningais modernios Europos valstybės kūrėjais.

Švęskime gyvenimą, švęskime Lietuvą!

Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

32 KOMENTARAI

 1. Taip užmojai dideli. Ar visi Lietuvos žmonės ją išgirs? Kasdien vis naujiena. Kiek gi klasių Nijolė baigusi? Pradedu abejoti…Kooperacijos technikumo per daug.

 2. Nu tikras cirkas. Vos iš klumpių neišvirtome pamatę merę su tautiniais rūbais. Ką dar jinai sugalvos? Ar tik juokinti žmones. Nors ko norėti – kaip straipsnis, taip parodija. Palauksime Žolinių. Gal jinai sveikinimą sukurps su vainikėliu ant galvos?

 3. O kur Europa. O kodėl merė nesikreipė į visus pasaulio lietuvius. Matosi, nežino ji šios šventės ištuokų. Tikrai žinome, kokio lygio mokslai buvo Kooperacijos technikume. Skurdoka mičiai ir sielai.

 4. Perskaičiau sveikinimą, skirtą Lietuvos žmonėms ir pagalvojau, kad merės galvelė perkaito. Tokie buvo karščiai, gal, sakau, dabar pataisys. Gėda skaityti. .

 5. O man visada malonu būti sveikinamai. Vertinu kiekvieną sveikintoją, kuris sveikina su bet kokia švente, nes tai dėmesys ir pagarba žmogui. Reikia tik mokytis priimti sveikinimus.

 6. Ilonai.,,Apklausa,, bus po keleto metų. Ir ko Jūs tikitės? Jūs gal manot, kad žmonės ir toliau leis save menkinti? Ir kaip rašo ,,PUIKU,, tikrai atsiribosime nuo menkystų VALDŽIOJE /tarp kitko gerai parinktas žodis įvardinti tai kas dabar vyksta/. O žmones kurie išsako savo nuomonę išvadinti menkystomis – pasakykite kur ir mes veidrodį Jums pristatysime.

 7. Gana bauginti zarasiškius, kas bus po kelių metų. Žinoma, kad daug kas keisis. Bet mūsų išrinkta Merė, nepaisydama tokios lavinos negatyviai nusiteikusių kritikos, šauniai vadovaus rajonui dar bent tris. Ir tai yra puiku.

 8. Balsavome. Rinkome. (Ne)išrinkome. Laimėjome. Pralaimėjome. Susitaikykime su situacija. Nieko pakeisti negalime. Nusiraminkime ir džiaukimės gražia vasara. O merė šauniai vadovauja. Miestas puošiasi naujais gėlynais. Daugėja smagių renginių bei besilankančių juose. Leiskime merei taip vadovauti dar 3 metus. Nepakeisime to, ko negalima pakeisti. Tad kam tos konvulsijos?

  • Tikrai taip. Nepakeisime to,ko neįmanoma pakeisti. Belieka tik pasidžiaugti vasara.
   Bet kartais ir ” užsistovejusiame tvenkinyje” galima nemažai dumblo išvalyti,kad žuvelės įgautų daugiau oro.

 9. Viską galima pakeisti. Merė gali bet kada brūkštelėti prašymą VRK ir atsisakyti laimėtų pareigų. Tegu ima pavyzdį iš baldininko Stumbrio.

 10. Todėl, kad merė jau per pirmuosius kadencijos metus išsisėmė, o dar trys metai liko. Paskaitykit veiklos ataskaitą – jokio asmeninio indėlio ir aiškios vizijos, koks rajonas bus po trijų metų. O kai merė neduoda jokio apčiuopiamo rezultato ir nieko nedaro, tai net interpeliacijų nėra už ką jai kelti.

 11. Kuo toliau, tuo energingiau ir sumaniau merė vadovauja rajonui, nekreipdama jokio dėmesio į jos veiklas žeminančius pavyduolius. Šaunuolė. Stiprybės jai ir sėkmės.

 12. Visi rajonų savivaldybių vadovai savo gyventojus vakar sveikino su Tarptautine kooperacijos diena. Tik Zarasuose buvo tyla, jokios šventės. Ta proga niekas nesirengė į tautinius rūbus, nemirgėjo gėlės ir neskambėjo fanfaros. Ką ten švęsti, kai Zarasuose devyniasdešimtaisiais metai kooperacija buvo išvogta ir išgrobta. Tai padarė vietinės „šaikos”, „gaujos”, „grupuotės“ ,”brigados”… , palikdamos zarasiškius be darbo. Sako verslas, ėmėme paskolas. Reikėjo paėmus paskolas patiems statytis pastatus, tada būtų verslas, o, dabar, manau, tai žulikystės. kooperatyvas ir be didelio proto šiandien galėjo sėkmingai nuomoti pastatus ir krauti pinigus į rajono biudžetą, o ne į privačias milijonierių kišenes.

 13. ,,Šaunuolis,, Zarasiškis. Įdomu kokioje ,,šiltoje,, vietoje dirba, kad taip energingai džiaugiasi šia valdžia ir mere. Paskaitai komentarus ir tik 1, 2 ar 3 patenkinti šia mere,o dauguma gyventojų laukia tos išganingos dienos kada bus nauji rinkimai.

 14. Lauk sėkmingai naujų rinkimų. Bet tik po trijų metų. O merei sveikatos, išminties ir sėkmės vadovaujant dar 3 metus, kol tu sulauksi naujų rinkimų.

 15. Mūsų merė-šaunuolė. Nei jai reikia užtarėjų, nei ji baiminasi visokių nepritariančių. Merė puikiai ir garbingai atlieka savo pareigas. Tik sveikatos ir sėkmės jai.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite