TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

0
33
Vaiku gynimo diena 01

Birželio 1 d. Zarasų miesto Sėlių aikštėje vyks

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio 1 d. – Tarptautinė vaikų gynimo diena, ši diena tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises, skirti jiems ne tik privalomą dėmesį ir rūpestį. Tegul nuolat skamba vaikiškas juokas ir dovanoja mums visiems vaikystės teikiamą džiaugsmą. Vaikų šventės proga, kultūros centras, Zarasų sporto centras ir kitos Zarasų rajono organizacijos organizuoja įvairias edukacines veiklas bei dalyvavimą kūrybiniuose užsiėmimuose.  

Nuo 10 val. ryto Zarasų sporto centras rengia įvairias sporto rungtis Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos stadione, o nuo 13 val. persikels į Zarasų miesto Sėlių aikštę.

Mažiesiems Zarasų gyventojams Sėlių aikštėje ant pievutės du kartus bus rodomas animacinis filmas vaikams „Gnomai sugrįžta“ – 12 val. ir 16 val.

14 val. scenoje, kūrybinės veiklos 25 – mėtį paminės Zarasų kultūros centro Salako teritorinio padalinio vaikų folkloro ansamblis „Saulala“.

15 val. scenoje pasirodys mokslininkai N2 – tai profesionali komanda, užsiimanti moksline pramogine veikla renginiuose. Tai būtų pasinėrimas į absoliutų šaltį su skystu azotu, ar ozonu alsuojantys šimtų tūkstančių voltų žaibai.

Nuo 15 val. iki 17 val. vyks vaikų ralis „300 balučių“, kuriame kviečiami dalyvauti vaikai su savo mašinėlėmis, o kas labai norės dalyvauti, bet mašinėlės neturi – kultūros centras jiems parūpins transporto priemones, tik reikia visiems registruotis iš anksto el. paštu jaunimaszarasuose@gmail.com.

16.30 val. Zarasų rajono savivaldybės meras apdovanos padėkos raštais gabius rajono vaikus.

Renginio pabaigoje nuo 17 val. vyks jaunimo susitikimas – pokalbių šou su Gabrieliu Liaudansku Svaru, apie jaunimui aktualias problemas, savanorystę pandemijos metu ir jo nueitą karjeros kelią.   

Nuo 15 val. iki 16.30 val. Zarasų policijos komisariatas ir Zarasų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba parengė trumpus pristatymus apie savo profesijų svarbą ir aktualumą.

Viso renginio metu nuo 14 val. iki 18 val. įvairiose Sėlių aikštės vietose veiks edukaciniai, pramoginiai užsiėmimai įvairaus amžiaus vaikams. Vaikai galės pasimėgauti dideliais muilo burbulais, išmokti iš baliono pasidaryti kiškį ar šuniuką, sudalyvauti įvairiose viktorinose, nupiešti gražiausią piešinį ir dar daug daug kitų veiklų. 

Jei atsitiktu taip, kad pirma vasaros diena bus lietinga, kiek įmanoma veiklų persikels į kultūros centro patalpas.

Viso renginiu metu laikykimės saugaus atstumo, nesibūriuokime, dėvėkime kaukes, dezinfekuokime rankas. Saugokime save ir kitus.

Laikantis karantino sąlygų privaloma dalyvių ir lankytojų registracija visos šventės metu.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEUPuGxU3cjuMdr9L7d1kFBjiBrfl5q6mXk1FGkcBXWD6E-Q/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Zarasų kultūros centro Atviro jaunimo centro informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite