TARPTAUTINIS KONKURSAS ,,EDELWEISS 2021“ ONLINE

0
25
min news zrs 329 Ekrano nuotrauka 2021 12 15 154909

2021 m. gruodžio 1–3 dienomis nuskambėjo tarptautinis konkursas ,,EDLWEISS 2021“ online.

Konkursą organizavo tarptautinė unija ,,Edelveiss“, Kauno 1-oji muzikos mokykla ir Kauno krašto fortepijono mokytojų draugija. Konkurso direktorė – IKU ,,Edelweiss“ vadovė Lina Grigaitienė, meno vadovė – Rasa Derbutienė/Kauno 1-oji muzikos mokykla, meno vadovas/ekspertas – Samir Mirzayev/Antalijos konservatorija, Turkija, konkurso techninis vadovas – IKU ,,Edelweiss“ įkūrėjas Harald Schratter.
 
Šiame konkurse dalyvavo Lietuvos ir užsienio jaunieji muzikantai, grojantys fortepijonu, fortepijoniniai ansambliai (duetai, trio, kvartetai), instrumentiniai ansambliai iki 4 narių (duetai, trio, kvartetai), kurių sudėtyje yra fortepijonas.
Visi konkurso dalyviai varžėsi dviejose pagrindinėse kategorijose: A, B, C, kategorijos – neformalus ugdymo muzikos (meno) mokyklų mokiniai; A+, B+, C+ kategorijos – specializuotų muzikos mokyklų, muzikos gimnazijų mokiniai, konservatorijų, muzikos akademijų studentai; A, B, C kategorijų dalyviai galėjo varžytis ir A+, B+, C+ kategorijose.
Konkursantai atliko du laisvai pasirenkamus įvairių muzikinių stilių ir skirtingų nuotaikų kūrinius.
 
,,EDELWEISS 2021“ online konkurso komisijos vertinimas įrodė, kad tai stipri, sąžininga komanda, pasižyminti reiklumu, patirtimi, meile muzikai ir jauniems muzikantams. Komisijos pirmininkas ph. Dr. Samir Mirzayev (Azerbaidžianas -Turkija).
 
Zarasų meno mokyklos muzikos skyriaus jaunuosius pianistus šiame konkurse lydėjo sėkmė. 
 
II-os vietos laureatais tapo: Darja Michailova IV kl., A2 kat. (mokyt. Liudmila Vorobjova), Ugnė Kazlauskaitė V kl., A3 kat. (mokyt. Danguolė Petrašiūnienė), ir Andrius Kalėda VI kl., A3 kat. (mokyt. Šviesuolė Venclovaitė).
 
Diplomantėmis tapo Evita Jurevičiūtė IV kl., A3 kat. (mokyt. Jūratė Stacevičiūtė) ir Nelija Prapuolenaitytė muzikinės saviraiškos ugdymo kl., A4 (mokyt. Šviesuolė Venclovaitė).
 
Džiaugiamės ir sveikiname jaunuosius pianistus, jų mokytojus, tėvelius ir linkime sėkmės bei gražių laimėjimų ir ateityje.
 
 
Zarasų meno mokyklos mokytoja Liudmila Vorobjova
 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite