TEISMO BAUSMĖ VISUOMENĖS RIMTIES IR TVARKOS TRIKDYTOJUI

0
34
0 teismas1

Visai neseniai Zarasų rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjama baudžiamoji byla. Zarasų rajono apylinkės teismo teisėjas Vladimiras Kurasovas išnagrinėjo prokuroro pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir ikiteisminio tyrimo metu surinktą medžiagą.

Teisme buvo analizuojami nepilnamečio A. S. nusikalstama veika, jo veiksmai ir kartu sprendžiamas nepilnamečio likimas.

Į teisėtvarkos institucijų akiratį A. S. pateko už tai, kad vieną vakarą Antazavės seniūnijoje, Antazavės kaime, Dvaro g. 19, prie Antazavės vaikų globos namų, viešoje vietoje, įžūliu elgesiu, demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką.

Nepilnametis be priežasties sudavė kumščiu vieną kartą R. Č. į dešinį žandą, po to, jam parkritus ant žemės, koja spyrė R. Č. tris kartus į galvą, penkis kartus spyrė į kojas, du kartus spyrė į dešinį šoną ir keturis kartus sudavė rankomis į įvairias kūno vietas, tokiu būdu sukėlė nukentėjusiajam R. Č. fizinį skausmą.

Praėjo keli mėnesiai ir A. S. vėl pasižymėjo. Tą vakarą jau Antazavės gimnazijos stadione, viešoje vietoje, įžūliu elgesiu, demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką. Be priežasties sudavė kumščiu M. N. ne mažiau dviejų kartų į veidą bei spyrė vieną kartą į šoną, dėl ko M. N. pargriuvo ant žemės, po to spardė gulintį M. N. į įvairias kūno vietas, suduodamas nenustatytą smūgių kiekį, tokiu būdu sukėlė nukentėjusiajam M. N. fizinį skausmą.

Kaltinimai A. S. buvo grindžiami jo paties prisipažinimu, nukentėjusiųjų R. Č. ir M. N. parodymais, liudytojų parodymais ir kitais byloje esančiais įrodymais.

Skirdamas bausmę kaltinamajam A. S., teismas atsižvelgė į tai, kad jis padarė nesunkius nusikaltimus, prisipažino kaltu ir nuoširdžiai gailėjosi. Teismas pripažino A.S. kaltu už visuomenės rimties ir tvarkos trikdymą.

Teisėjas už šias nusikalstamas veikas paskyrė laisvės apribojimą keturiems mėnesiams.

Julius Paulaitis

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite