TĘSIANT TEISMŲ REFORMĄ, NUO 2024 M. LIEPOS 1 D. NUMATOMI POKYČIAI UTENOS APYLINKĖS TEISME

2
115

Pagal 2023 m. birželio 29 d. priimtą Lietuvos Respublikos apylinkių teismų įsteigimo ir jų veiklos teritorijų nustatymo įstatymo Nr. I-2375 pakeitimo įstatymą Nr. XIV-2136, nuo 2024 m. liepos 1 d. keičiamos apylinkių teismų struktūros ir jų veiklos teritorijos.

Todėl nuo 2024 m. liepos 1 d. Utenos apylinkės teismą sudarys Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmai, Utenos apylinkės teismo Ignalinos rūmai, Utenos apylinkės teismo Utenos rūmai ir Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmai:

  1. Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmai apjungiami su Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmais ir nustatytas pavadinimas – Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmai.

Patalpų adresai: A. Baranausko a. 10, Anykščiai,

                         Vilniaus g. 41, Molėtai.

Teismo darbuotojai lieka dirbti tuose pačiuose pastatuose, tik bylų skirstymas ir veiklos administravimas vyks bendrai.

2. Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmai apjungiami su Utenos apylinkės teismo Visagino rūmais ir nustatytas pavadinimas – Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmai.

Patalpų adresai: Sėlių g. 24, Zarasai,

                        Taikos pr. 80A, Visaginas.

Teismo darbuotojai lieka dirbti tuose pačiuose pastatuose, tik bylų skirstymas ir veiklos administravimas vyks bendrai.

3. Utenos apylinkės teismui perduodami Vilniaus regiono apylinkės teismo Švenčionių rūmai, kurie bus prijungti prie Utenos apylinkės teismo Ignalinos rūmų ir nustatytas pavadinimas – Utenos apylinkės teismo Ignalinos rūmai.

Patalpų adresai: Laisvės g. 62, Ignalina,

                        Vilniaus g. 26, Švenčionys.

Teismo darbuotojai lieka dirbti tuose pačiuose pastatuose, tik bylų skirstymas ir veiklos administravimas vyks bendrai.

4. Teismo buveinė liks Utenos apylinkės teismo Utenos rūmuose, adresu J. Basanavičiaus g. 65, Utena.

Utenos apylinkės teismą sudarančių teismo rūmų veiklos teritorijos apims:

1) Anykščių rūmų veiklos teritorija – Anykščių rajono savivaldybės teritoriją ir Molėtų rajono savivaldybės teritoriją.;

2) Ignalinos rūmų veiklos teritorija – Ignalinos rajono savivaldybės teritoriją ir Švenčionių rajono savivaldybės teritoriją;

3) Utenos rūmų veiklos teritorija – Utenos rajono savivaldybės teritoriją;

4) Zarasų rūmų veiklos teritorija – Visagino savivaldybės teritoriją ir Zarasų rajono savivaldybės teritoriją.

Gyventojams teismų reformos pokyčiai nesudarys sunkumų, nes kaip ir iki šiol dokumentus galės paduoti ir pasiimti ir teismo posėdžiai vyks įprasta tvarka.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

  1. Pirmiausia tuose rūmuose turėtų būti įvesta teisybė. Rūmų pavadinimų keitimai teismo autoriteto nepakels. Dalis teisėjų turėtų kelti kvalifikaciją,nes jų darbo kokybė apgailetina. Galimai,tokie yra patogūs užsakytoms byloms.

  2. Kokie gi ten rūmai Zarasuose. Apšiurusi ir aptrupėjusi buvusi muzikos mokykla, iš kur anksčiau su moksleivių negrabiai grojamu Mendelsono maršu Zarasų mentai išvesdavo nueistuosius į kalėjimą.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite