„TYLIAI BANGUOJA GYVENIMAS MANO“

0
34
7

Lapkričio 10-tą dieną Zarasų r. savivaldybės viešosios bibliotekos, Dusetų Kazimiero Būgos filiale vyko šventinis renginys „Tyliai banguoja gyvenimas mano“, kuris buvo skirtas poetės, aktorės, pedagogės Meilės Marijos Kudarauskaitės 90 metų jubiliejui paminėti.

Į šventę susirinko būrys svečių, kurie negailėjo šiltų žodžių Meilei Marijai Kudarauskaitei. Sveikinimo žodžius tarė Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas, kuris rajono Savivaldybės vardu poetei padovanojo medinę Rūpintojėlio skulptūrėlę. Taip pat gražius sveikinimo žodžius ir gėles dovanojo Kultūros centro Dusetų dailės galerijos direktorius Alvydas Stauskas, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Danutė Karlienė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos anglų kalbos mokytoja Daiva Krikščionaitienė ir Zarasų rajono Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenės santalkos pirmininkė Aldona Žiliukienė. Visi Meilei Marijai Kudarauskaitei linkėjo sveikatos, nenustoti kurti ir toliau visus džiuginti savo nuostabia kūryba.

Renginyje netrūko ir muzikinių sveikinimų, kuriuos susirinkusiems dovanojo talentinga Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleivė – Vakarė.

Dusetos poetei Meilei Marijai Kudarauskaitei yra artimas ir mielas kraštas. Čia poetė praeityje gyveno penkerius metus ir dabar kartą į metus jį atvyksta aplankyti Dusetų ir pabendrauti su dusetiškiais.

Poetė džiaugėsi, kad į renginį susirinko ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai, ji mielai atsakinėjo į jų užduotus klausimus. Mokinius labiausiai domino poetės tėvų istorija, kaip ji ir jos šeima atsidūrė Dusetose ir kaip sekėsi išgyventi sovietinę okupaciją. Renginio dalyviai su dideliu susidomėjimu klausėsi poetės autentiškų istorijų. Taip pat Meilė Marija Kudarauskaitė susirinkusiems padeklamavo keletą savo eilėraščių.

Zarasų rajono savivaldybės informacija
Nuotraukos Kamelijos Mazūraitės

1

2

3

4

5

6

8

 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite