UGDOMOSIOS APLINKOS KŪRIMAS

0
111
DSC04278

Ugdomoji aplinka – tai visuma materialinių, socialinių, psichologinių ir pedagoginių veiksnių, kurie turi įtakos mokymo procesui, rezultatams, nes skatina mokinius gilinti įvairias kompetencijas. Todėl kiekviena mokykla stengiasi tai tobulinti, gerinti, atsižvelgiant į bendruomenės poreikius ir pageidavimus.

2016 m. Turmanto pagrindinės mokyklos administracija labai daug dėmesio skyrė ugdomajai aplinkai modernizuoti, gerinti jos materialinę bazę: įsigijome daugiafunkcinį kopijavimo aparatą; 6 kompiuterius (dabar kiekvienoje klasėje yra po kompiuterį, interneto ryšys), 2 projektorius, 3 magnetolas, 2 mikroskopus. Kadangi dalis mokomųjų programų buvo atnaujintos, įsigyta reikalingų vadovėlių, plakatų, žemėlapių.

Mažiesiems mokyklos ugdytiniams ugdymo priemonės – įvairūs lavinamieji žaislai (dėlionės, čiuožykla, kamuoliukų baseinas, sūpynės). Mokiniai laimingi, jog atsirado galimybė paįvairinti ir kūno kultūros pamokas – nupirkta įvairių sporto prekių, o svarbiausia – jų ilgai lauktas gimnastikos ožys. 2 mikrofonai, stovas mikrofonui, sceninis prožektorius – reikalingiausi švenčių atributai, nes be tradicinių renginių neįsivaizduojamas mokyklos gyvenimas, tai labai svarbi kultūrinės, pažintinės veiklos dalis, vienijanti visą mūsų bendruomenę. Keramikos būreliui parūpinta molio, glazūros.

Mokyklos koridoriui reikalingas remontas – įsigyta ūkinių prekių: linoleumo, OSB plokščių, dažų ir kitų priemonių; mokyklos katilinės remontas vykdytas savo jėgomis. Atliktas mokyklos valgyklos kapitalinis remontas (16 tūkst. Eur iš papildomų lėšų), mokyklos pastato renovacija. 

Džiugu, kad mokykloje kuriama aplinka, kurioje gerbiama kiekvieno Asmenybė, kurioje galima lavinti savo įgūdžius ir tobulinti žinias.

Giedrė MIČIŪNIENĖ

Nuotraukos Dalios Kožemiakinos

DSC04290

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite