Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad VMI šiandien pradėjus pirmuosius paramos pervedimus, Utenos apskrityje iš viso bus pervesta 0,8 mln. eurų, kuriuos skyrė per 16 tūkst. gyventojų. Ši suma bus pervedama dalimis iki lapkričio 15 dienos.
Paramos gavėjams ir organizacijoms (paramos ir labdaros fondai, viešosios įstaigos ir pan.) bus pervesta 0,7 mln. eurų Utenos apskrities gyventojų skirtos GPM paramos, 40 tūkst. eurų – skirta politinėms partijoms, 35 tūkst. eurų – profesinėms sąjungoms. Išsami informacija apie paramos gavėjams skirtas lėšas skelbiama viešai, VMI interneto svetainėje adresu https://www.vmi.lt/evmi/paramos-statistika.
Panevėžio AVMI primena, kad norint, jog paramos skyrimas ir pervedimas vyktų sklandžiai, pirmiausia paramos gavėjai iki gegužės 15 d. privalo pateikti paramos gavimo ir panaudojimo metinę ataskaitą, taip pat nurodyti VMI savo banko sąskaitą, į kurią pervedama parama.
Be to, apie 13 tūkst. šalies gyventojų teiktų prašymų dar nėra patvirtinti, nes juos teikusių asmenų pajamų deklaracijose nustatyti trūkumai, apie kuriuos jie buvo informuoti VMI pranešimu. Gyventojui duomenis patikslinus, deklaracijos bus pripažintos kaip teisingos, prašymuose nurodyti paramos gavėjai sulauks skirtos paramos, o gyventojai bus informuoti, jog jų prašymas buvo įgyvendintas.
Konsultacijos mokesčių klausimais teikiamos paskambinus 1882 (+370 5 260 5060) ar e. būdu per Mano VMI, nuotolinės paslaugos – telefonu 8 5 2191 777. Paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – tik su išankstine rezervacija.
Papildoma informacija:
TOP 10 didžiausios paramos sumos apskaičiuotos paramos gavėjams už 2022 m. Utenos apskrityje
Paramos gavėjo pavadinimas |
Rėmėjų skaičius |
Apskaičiuota suma |
Visuomeninė organizacija Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija |
2392 |
89204,21 |
Regioninė asociacija „Gyvūnų šansas” |
347 |
12461,05 |
Visagino stačiatikių šv. Panteleimono parapija |
167 |
8852,58 |
Gabrielės Riabokon labdaros ir paramos fondas |
165 |
8702,23 |
Dovydo Tumėno labdaros ir paramos fondas |
126 |
7438,30 |
Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Utenos skyrius |
235 |
7305,83 |
Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus parapija |
216 |
7144,15 |
MEDŽIOTOJŲ KLUBAS „KAVOLIAI” |
18 |
6168,26 |
Tiberiados bendruomenė |
122 |
6105,59 |
Labdaros ir paramos fondas „Padėk Ugnei šypsotis” |
141 |
5344,75 |
*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą. Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai. www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.