UTENOS APSKRITIES POLICIJOS PAREIGŪNAI MINĖJO POLICIJOS ANGELŲ SARGŲ DIENĄ

1
128

Rugsėjo 29 dieną Utenos apskrities policijos pareigūnai minėjo profesinę šventę – Policijos Angelų sargų dieną. Šiais metais buvo rengiamas bendras Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Utenos aps. VPK) bei struktūrinių padalinių (Anykščių r. PK, Ignalinos r. PK, Molėtų r. PK, Zarasų r. PK, Visagino PK) šventinis minėjimas.


Šventė prasidėjo iškilminga pareigūnų eisena su Lietuvos policijos reprezentaciniu pučiamųjų orkestru, Aušros gatve iki Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčios.


Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje Šv. Mišias už policijos pareigūnus ir darbuotojus aukojo ir kartu meldėsi kunigas Petras Baniulis, Utenos aps. VPK kapelionas. Šv. Mišiose giedojo Alina Plistkova, Policijos departamento Teisės skyriaus vyriausioji specialistė, Rimantas Turovas, Utenos aps. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas, Kristina Gogelienė, Utenos kolegijos bibliotekos vedėja.
Po Šv. Mišių svečiai, pareigūnai, darbuotojai rinkosi į iškilmingą minėjimą Utenos kultūros centre.


Šventinė popietė prasidėjo Lietuvos Respublikos himnu, kurį atliko vokalistas Martynas Vilius Varnelė kartu su Lietuvos policijos reprezentaciniu pučiamųjų instrumentų orkestru, meno vadovas ir dirigentas Eimantas Anskaitis.


Susirinkusius pasveikino Vytautas Vaiškūnas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas: „Visų mūsų darbo rezultatai atspindi visuomenės pasitikėjimo rodikliuose, šiuo metu jis yra aukščiausias šalyje. Tai pats svarbiausias sunkaus darbo įvertinimas.

Galvojant apie ateitį, svarbu, kad būtų išspręstas klausimas dėl pareigūnų rengimo ir atidaryta aukštoji mokykla, kuri ruoštų, visuomenės lūkesčius atitinkančius, aukštos kvalifikacijos policijos pareigūnus ir darbuotojus. Linkiu niekada nepamiršti pamatinių vertybių – atsakingumo, sąžiningumo, atsidavimo savo profesijai, tik jų dėka mes išliksime stipria bendruomene.“


Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius pasveikino pareigūnus ir įteikė generalinio komisaro pasižymėjimo ženklus ir padėkas.  


Tylos minute pagerbti į amžinybę iškeliavę pareigūnai ir Ukrainos žmonės žuvę ir kovojantys už Ukrainos laisvę. Kaip pagarbos ženklą už atliktą pareigą Tėvynei atminimo gėles pareigūnai nunešė ir padėjo ant 1929 m. žuvusių tarnyboje pareigūnų kapų: Stepo Kraupo, Kriminalinės policijos valdininko, Teodoro Budriaus, Utenos nuovados viršininko, Jono Rimšos, Utenos apskrities policininko. Šių pareigūnų kapai, 2021 m. buvo rasti Utenos miesto senosiose kapinėse.


Pareigūnus pasveikinti atvyko Marijus Kaukėnas, Utenos rajono savivaldybės meras, Saulius Jauneika, Molėtų rajono savivaldybės meras, Erlandas Galaguz, Visagino savivaldybės meras, Imantas Umbražiūnas ir Vaidotas Židanavičius, Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojai, Aurelija Trimonytė, Zarasų rajono savivaldybės merės pavaduotoja, Jurgita Banienė, Anykščių r. savivaldybės administracijos direktorė, kurie už gerus darbo rezultatus, nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, nuolatinę veiklą, glaudų bendradarbiavimą kuriant gyventojų socialinę gerovę padėkomis ir atminimo dovanomis apdovanojo savo krašto pareigūnus ir darbuotojus.


Sulaukėme svečių iš Latvijos valstybinės policijos Latgales regiono valdybos.


Šventiniame minėjime buvo pagerbti pareigūnai ir policijos darbuotojai. Vytautas Vaiškūnas Utenos aps. VPK viršininkas apdovanojo pasižymėjimo ženklais, už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, vardinėmis dovanomis bei padėkomis.


Įteiktos padėkos socialiniams partneriams ir menininkams už vertingą indėlį kuriant saugią ir stiprią bendruomenę. Šventėje pagerbti ir Utenos apskrities policijos rėmėjai.


Kaip ir kasmet, šiemet už aktyvią veiklą Utenos policijos asociacijoje įteiktas apdovanojimas. Jis atiteko Gintautui Seibučiui.
Prie sveikinančių prisijungė Edmundas Pupinis, LR Seimo narys, Gintautas Kindurys, LR Seimo narys, Algimantas Dumbrava LR Seimo narys, Antanas Baura LR Seimo nario Tomo Tomilino padėjėjas, policijos veteranų, prokuratūros, teismo, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Anykščių moterų užimtumo ir informacijos centro, Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus, Utenos kolegijos ir kitų institucijų atstovai.


Muzikine programa pareigūnus ir šventės svečius džiugino vokalistas Martynas Vilius Varnelė ir  Lietuvos policijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras, meno vadovas ir dirigentas Eimantas Anskaitis.

DĖKOJAME:
AlGIMANTUI ANTANUI ČIŽAI už nuotraukas
ŠARŪNUI TRINKŪNUI už vaizdo įrašą ir nuotraukas
SAULIUI KAIRIUI už nuotraukas
UTENOS KULTŪROS CENTRUI už salę

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

1 KOMENTARAS

  1. Eilinį kartą Lietuvos policija sužibėjo savo „raštingumu”. Nuo kada Trimonytė yra merės pavaduotoja? Tokios net pareigybės Zarasų savivaldybėje nėra. Va iš tokių smulkmenų ir susideda bendras vaizdas apie policijos „darbą” ir todėl tikrai negalima beatodairiškai pasitikėti šia organizacija, kad ir kokia statistika būtų pateikiama. Jeigu net savo šventinio teksto nesugeba pasirengti be klaidų, tai kokių tada blėnių policija prirašo savo oficialiuose dokumentuose, į kuriuos paprastas žmogelis ne visada įsigilins arba tiesiog neturės pinigėlių ar laiko apskųsti teismui?

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite