UŽ TVARKĄ PRIE KONTEINERIŲ ATSAKINGI VISI

0
21
min news zrs 622 Ekrano nuotrauka 2021 08 31 162011

Vykdant Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų ir jų fiksuotų duomenų peržiūrą, atliekų surinkimo aikštelėse, Zarasų mieste ir rajone buvo fiksuota, kad atvežamos transporto priemonėmis arba kitaip atgabenamos draudžiamos atliekos. Pastebėta, kad  atliekos iškrautos ir sudėtos šalia stovinčių atliekų surinkimo konteinerių pažeidžiant nustatytą tvarką.

Asmenims už tokius pažeidimus, vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 367 straipsnio 1 dalimi (Savivaldybių tarybų patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas) , surašyta 13 administracinio nusižengimų protokolų su nurodymu ir paskirtos baudos.
 
Atsižvelgdami į tai, kad informacija apie didelių gabaritų atliekų tvarkymą, atliekų surinkimo grafikus daugiabučių namų gyventojams, atliekų surinkimo aikštelių darbo laiką ir Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 367 straipsnyje nustatytas baudas buvo pateikta vietinėje spaudoje ir Zarasų rajono savivaldybės interneto svetainėje, pakartotinai prašome gyventojų laikytis tvarkos, nepalikti prie konteinerių maišų su šiukšlėmis ir vykdyti Taisyklėse nustatytus reikalavimus, nepažeisti jų.
 
Prašome gyventojus elgtis atsakingai. 
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite