UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „ZARASŲ AUTOMOBILIŲ KELIAI“ VADOVAMS, AKCININKAMS, VISIEMS DARBUOTOJAMS

0
24
zarasai logo

Visada su jauduliu išklausome žinią apie įmonės, bendrovės, įstaigos  likvidavimą. Ypač sujaudino pranešimas apie Uždarosios akcinės bendrovės „Zarasų automobilių  keliai“  veiklos nutraukimą. 

Ši bendrovė yra nemažas Zarasų krašto darbdavys, sukūręs daug kvalifikuotų darbo vietų, įmonė  yra gana didelis  mokesčių mokėtojas į biudžetą, taip pat įneša daug socialinio draudimo įmokų. Žodžiu, šis darbo kolektyvas  vaidina didelį vaidmenį rajono gyvenime ir jo ekonomikoje. Todėl įmonės uždarymas skaudžiai paliestų mus visus.  Juk čia dirba 41 darbuotojas. Priminsime, kad kiekvienas darbuotojas  turi  šeimą,  skaudūs išbandymai paliestų daugiau kaip šimtą Zarasų krašto gyventojų. Daugelis darbuotojų yra solidaus amžiaus ir jie būtų priversti kreiptis į  Užimtumo tarnybą. 
 
Nerimą sukėlė ir tai, kad šios bendrovės paslaugos labai reikalingos Zarasų seniūnijoms, nes jose bendrovės darbuotojai tiesia naujus arba remontuoja senus kelius. Šioje srityje rajono Savivaldybė turi daug problemų. Panaikinus bendrovę šių problemų dar pagausėtų ir dėl to būtų nuskriausti  ne tik visi rajono žmonės, bet ir jų svečiai. Nesuremontuotų kelių rajone atsirastų dar daugiau. 
 
Dėl sumanymų likviduoti bendrovę į mus kreipėsi jos darbuotojai. Manome, kad šios bendrovės veiklos likvidavimui nėra objektyvių priežasčių.   Tokie sprendimai yra nepasverti, o toks elgesys yra neatsakingas ir toks požiūris nėra  pateisinamas. 
 
Prašome pagarbiai elgtis su darbuotojais.  Jie dirba bendrovėje  sąžiningai  daug metų ir  nenusipelnė tokio požiūrio,  jis skaudina ne tik juos, bet ir jų šeimos narius. Žmonės turi savo įsipareigojimus –  paėmę kreditus bankuose, išlaiko vaikus. Akcininkams primename, negalima vienu sprendimu nubraukti viso bendrovės kūrimo, tobulėjimo darbo ir visų darbuotojų pastangų.
 
Išdėstydami susidariusią sudėtingą situaciją ir  prašome supratimo bei  tikimės detaliai aptarti susidariusią situaciją,  galimą rajono Savivaldybės pagalbą. 
 
Pareiškiame, kad  kovojame ir kovosime už tolimesnę bendrovės veiklą.  Tą šiandien sakėme  besikreipusiems darbuotojams,  tą sakome ir kiekvienam Zarasų rajono gyventojui.  Iš bendrovės vadovų, akcininkų laukiame konkrečių veiksmų ir racionalių sprendimų.  
 
Zarasų rajono savivaldybės meras        
Nikolajus Gusevas                            
 
Lietuvos Respublikos Seimo narys
Algimantas Dumbrava 

 
 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite