UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „ZARASŲ BŪSTAS“ INFORMACIJA

0
201

Informuojame, kad mokesčių surinkimą už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą kasa, ryšium su Uždarosios akcinės bendrovės „Zarasų vandenys“ reorganizavimu, persikėlė į Uždarosios akcinės bendrovės „Zarasų būstas“ patalpas, esančias Malūno g. 4, Zarasai.

Atsiskaitymo už vandenį būdai:

  • Per Ignitis sistemą.
  • Gyvai Lietuvos pašto skyriuose.
  • Perlo terminaluose.
  • El. bankininkyste atliekant mokėjimo nurodymą į vieną iš šių Uždarosios akcinės bendrovės „Zarasų būstas“ sąskaitų:

LT467300010137122405 Swedbank AB

LT034010040300010076 Luminor Bank AS

Atsiskaitant banko pavedimu, labai svarbu nurodyti pilną mokėtojo kodą iš 6 skaitmenų (pvz. 001234) ir skaitliuko parodymus NUO-IKI.

Kol kas neatstatyta galimybė už vandenį atsiskaityti Maximos kortelėmis, į kurias yra pervedamos socialinės pašalpos, tačiau šis klausimas yra sprendžiamas tiesiogiai su MAXIMA LT, UAB.

Taip pat anksčiau darant bankinį pavedimą buvo galima pildyti lentelę. Ši funkcija taip pat bus atstatyta, kai bankas šią funkciją suteiks.

Informuojame, kad nuo 2023 m. gruodžio 1 dienos, Uždaroji akcinė bendrovė  „Zarasų būstas“ perėmus Uždarosios akcinės bendrovės „Zarasų vandenys“ teises ir pareigas, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos nesikeičia.

1. Daugiabučių namų gyventojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas buteMato vnt.Kaina su PVM
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bazinė kainaEur/m34,69
iš to skaičiaus:                             geriamojo vandens tiekimoEur/m31,78
nuotekų tvarkymoEur/m32,91
Geriamojo vandens apskaitos prietaisų priežiūros mokestis, kai įrengtas apskaitos prietaisasEur/butui per mėnesį1,65
2. Individualių namų gyventojams, perkantiems geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas įvaduoseMato vnt.Kaina su PVM
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bazinė kainaEur/m34,63
iš to skaičiaus:                                      geriamojo vandens tiekimoEur/m31,74
                                                                                nuotekų tvarkymoEur/m32,89
Geriamojo vandens apskaitos prietaisų priežiūros mokestis, kai įrengtas apskaitos prietaisasEur/apskaitos prietaisui per mėnesį1,10

 Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel. 370 385 52 196, +370 620 62 794 arba el. paštu info@zarasubustas.lt

Uždarosios akcinės bendrovės „Zarasų būstas“ informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite