VASARĄ SKAITYSIME KITAIP!

0
40
Vasaros skaitymo logotipas 2017 1

Vaikus ir jaunuolius kviečiame dalyvauti edukacinėje skaitymo ir kūrybinių veiklų programoje „Vasarą skaitome kitaip 5“. Kassavaitinės veiklos ir užsiėmimai vyks Zarasų viešojoje bibliotekoje, Dusetų Kazimiero Būgos, Antazavės, Avilių, Antalieptės, Degučių, Baibių, Imbrado, Zarasų ligoninės, Sadūnų, Salako, Smalvų, Samanių, Suvieko, Šniukštų, Štadvilių ir Turmanto padaliniuose.

Daugiau dėmesio skirsime vaikų vertybinių nuostatų ugdymui tyrinėjant Lietuvos istorijos šimtmečio paslaptis, kuriant vieną bendrą medžiaginę knygą pagal literatūrinę pasaką „Pasaka apie lietuvių kalbą“, skaitysime lietuvių liaudies pasakas. Prisiminsime rašytojos Astridos Lindgren sukurtus personažus, šiemet minėdami rašytojos 110-ąsias gimimo metines. Prisimindami gamtininką Ričardą Kazlauską, stebėsime gamtą, kalbėsime apie numylėtinius gyvūnus. Vaikų lauks naujos knygos.

Jaunieji detektyvai kelionėje po Lietuvos šimtmetį tyrinės savo gyvenamas vietoves, lankysis muziejuose, prie vandens, įdomių žmonių sodybose ir kitose istoriškai svarbiose vietose. Susibūrę į „Linksmųjų talentų klubus“ užsiims kūrybine veikla – lipdys, pieš, klijuos, kurs darbelius iš antrinių žaliavų. Skaitymo ir kūrybinius užsiėmimus organizuosime bibliotekose ir už jų ribų.

Jūsų lauks susitikimai ir veiklos su profesionaliais kūrėjais: rašytojomis Gintare Adomaityte, Ula Šimulynaite, „Stalo teatro“, „Avilio teatro“ aktoriais, knygų vaikams iliustratore Lina Valužiene, fotografu, edukacinių programų rengėju Gintu Kavoliūnu. O aktyviausiai skaitanti klasė bus paskatinta išvyka į Vilnių, į „Menų spaustuvės“ spektaklį ir ekskursiją.

Zarasų mieste vasarą vėl veiks mažosios lauko bibliotekėlės, skirtos keitimuisi knygomis ir žurnalais.
Kaip tapti programos dalyviu? Tereikia ateiti į bet kurią biblioteką, užsiregistruoti ir dalyvauti. Laukiame ne tik vaikų, taip pat tėvelių ir senelių. Veiklų užteks visiems.

Programą rasite bibliotekos interneto tinklalapyje www.zarasubiblioteka.lt.

Programą remia Lietuvos kultūros taryba.

Jolanta Lementauskienė, Zarasų viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja

LTKT logo

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite