VERSLO DIENA 2023

0
84

Kasmet antrąjį lapkričio penktadienį kviečiame Zarasų rajono verslininkus švęsti Verslo dieną kartu. Tai puiki proga pasidžiaugti Zarasų krašto verslininkų laimėjimais bei išreikšti rajono vadovų pagarbą ir padėką už reikšmingą indėlį į mūsų rajono ekonominę plėtrą, sukurtas ir kuriamas darbo vietas, produkciją ir paslaugas.

Verslas – tai išties didelė atsakomybė, įsipareigojimai, tai ne tik laisvė ir nepriklausomybė nuo darbdavio. Verslo savininkui tenka investuoti labai daug asmeninio laiko, pastangų išlikti, tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų, priimti naujus sprendimus.

Švenčiant Verslo dieną yra puiki proga padėkoti visiems verslo atstovams, kad nenuleidžia rankų, turi idėjų ir ryžto įgyvendinti naujus sumanymus, o taip pat ir išgirsti apie verslo atstovų gerąją patirtį ir įžvalgas ateičiai. Su svečiais jomis pasidalino net keturi pranešėjai iš Zarasų rajono įmonių: UAB „Svaita“ ir „Rustikas“ generalinė direktorė Rasa Pacenka, „Verslo angelų fondo II“ vadovaujantysis partneris Arvydas Strumskis, UAB „Ivabaltė“ akcininkas ir generalinis direktorius Irmantas Tarvydis, draudimo įmonės Colemont generalinis direktorius Giedrius Čiurinskas.

Nuoširdžiai dėkojame kiekvienam verslininkui – nesvarbu ar tai didelė įmonė, ar sėkmingai veikianti individuali veikla, kiekvienas jų kuriamas produktas ar paslauga yra neabejotinai reikalinga ir sveikintina. Verslininkams buvo įteikta 15 nominacijų – menininkės Corry Ammerlaan sukurtos statulėlės, pagamintos iš bronzos ir marmuro, kurių idėja – daug kartų spaudžiamos rankos, taip išreiškiant solidarumą.

Padėkas įteikė Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė, kuri džiaugėsi verslo kūrėjų drąsa, idėjomis ir projektais, dėkojo už įdirbį ir linkėjo ateityje gerų rezultatų, naujų idėjų ir stiprybės.

Verslo dienos 2023 apdovanojimai įteikti šiems asmenims ir įmonėms:

 • UAB FOKSAS vadovui Aurimui Bagdanavičiui už ekologiško ir tvaraus verslo plėtrą.
 • VšĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“ vadovui Arūnui Survilai už sėkmingą projektinę veiklą Zarasų rajone.
 • Kooperatinei bendrovei „Zarasų šilas“ už didelį finansinį indėlį į Zarasų rajono biudžetą.
 • MB Lietungė vadovui Gintarui Sinkui už Zarasų krašto vardo garsinimą.
 • UAB „DANVITA“ vadovui Arūnui Lekavičiui už kokybišką produkciją ir Zarasų krašto vardo garsinimą.
 • UAB „Langasta“ vadovui Alvydui Ribokui už verslo diversifikavimą ir jo plėtrą.
 • UAB „Granjuma“ vadovui Andriui Dainiui už investicijas ir sėkmingą verslo plėtrą.
 • UAB „Svaita“ generalinei direktorei Rasai Pacenką už didžiausią finansinį indėlį į Zarasų rajono biudžetą.
 • MB „Vadista“ vadovui Vadim Keleberda už smulkų ir sėkmingą verslą.
 • UAB „Zarasaitis“ už ilgametį ir stabilų verslą.
 • UAB „Viralda“ direktoriui Algirdui Baliui už ilgametį ir stabilų verslą.
 • Vajasiškio kaimo bendruomenės pirmininkei Genovaitei Sarokinai už bendruomeninio verslo puoselėjimą.
 • UAB „Medaus namai“ vadovui, bitininkui Laimonui Galvonui už šeimos verslo puoselėjimą ir plėtrą.
 • UAB „Vasaknos“ už verslo vystymą Zarasų rajone.
 • UAB „UNIKALL“ už populiarumą maitinimo versle.

Dar kartą sveikiname visus Zarasų rajono verslininkus su Verslo diena!

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite