VISAGINO, IGNALINOS R. IR ZARASŲ R. SAVIVALDYBIŲ MERAI PASIRAŠĖ REIKŠMINGĄ SUSITARIMĄ

4
76

Kad Lietuvos savivaldybėms būtų lengviau įgyvendinti savo tikslus ir efektyviau teikti viešąsias paslaugas, jos jungiasi į funkcines zonas. Vieni iš pirmųjų – Visaginas, Ignalinos r. ir Zarasų r. – įkūrė funkcinę zoną VIZA. Šiandien šių savivaldybių merai iškilmingai pasirašė svarbų susitarimą dėl bendros 2024–2029 m. strategijos įgyvendinimo.

„Strategijoje numatytos trijų savivaldybių veiklos susijusios su verslo plėtra, gamtos ir kultūros objektų lankymu bei viešųjų paslaugų plėtojimu. Įgyvendinant šią Funkcinės zonos strategiją Zarasų regione numatomos investicijos į viešosios turizmo infrastruktūros modernizavimą ir sukūrimą, pritaikant gamtos ir kultūros objektus lankyti, taip pat bendro infrastruktūros naudojimo iniciatyvas, vystant bendradarbystės erdves, ir reikalingos infrastruktūros surūkymą visuomenės sveikatinimo bei neformalaus švietimo paslaugų plėtrai.”,– apie VIZA strategijos planus pasakoja Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė.

2024-2029 metų strategija Funkcinės zonos Visagino, Ignalinos ir Zarasų rajonų savivaldybių teritorijose bus siekiama paskatinti funkcinės zonos ekonominį augimą ir mažinti socialinę atskirtį, sudaryti sąlygas tvariai verslo plėtrai, pritaikyti turizmo, gamtos ir kultūros objektus lankymui.

Iškilmingame trijų savivaldybių sutarties „Dėl funkcinės zonos Visagino savivaldybės, Ignalinos ir Zarasų rajonų savivaldybių teritorijose (VIZA) 2024–2029 m. strategijos įgyvendinimo“ pasirašyme dalyvavo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos grupės vyresnysis patarėjas Andrius Valickas,  Utenos regiono plėtros tarybos vadovas Nerijus Čepauskas, Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis ir Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė su komandomis, Visagino savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėja Viktorija Abaravičienė.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos ir Visagino savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

4 KOMENTARAI

  1. Kad nors koks tęstinumas būtų užtikrintas tokių susitarimų ir projektų, nes po eilinių savivaldos rinkimų greitai visi susitarimai pamirštami, nukišami į giliausią stalčių, o nauja valdžia kaip nauja šluota pradeda vėl viską šluoti naujai.

  2. Merė už parankių nusitvėrusi merus. Toks familiarus bendravimas tikrai netinka save gerbiančiam žmogui. Nejaugi gyvenimas neišmokė santūrumo ir takto? Nors tai nebūtų pirmas kartas kai merė taip ,,susimauna,,

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite