VISAGINO MERAS PALINKĖJO SĖKMĖS LAIKINAI EINANČIAM VISAGINO REKREACIJOS PASLAUGŲ CENTRO VADOVUI

10
453

Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz pasveikino laikinai einantį Visagino rekreacijos paslaugų centro direktoriaus pareigas Nikolajų Gusevą. Meras naujajam įstaigos vadovui linkėjo įkvėpimo, prasmingų darbų, kurie didintų rekreacijos centro teikiamų paslaugų kokybę, bei siekio dirbti savivaldybės ir jos žmonių labui.

Nikolajus Gusevas į Visagino rekreacijos paslaugų centro laikino vadovo pareigas priimtas nuo spalio 2 dienos. Iki šiol jis dukart buvo išrinktas Zarasų rajono savivaldybės meru, prieš tai – ėjo Zarasų sporto centro direktoriaus, Zarasų seniūno, trenerio, vyr. pasieniečio ir policininko pareigas, 2002 m. įgijo aukštąjį išsilavinimą Lietuvos kūno kultūros akademijoje.

Dar kartą sveikiname įstaigos vadovą ir linkime visokeriopos sėkmės!

Visagino savivaldybės informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

10 KOMENTARAI

 1. O kur dar žmogui gyvenančiam Zarasuose rasti darbą, kai dabartinė, valdžia su mere priešakyje, tiesiogine prasme ,,išspardo,, žmones ir darbų, o jau rasti kitą Zarasuose – tabu. Taip buvo ir Gusevui. Etatai naikinami akimirksniu. Juk tiek dar daug ,,savų,, be darbo. Bet dabartinė valdžia negalvoja, ką jų,,išrinktieji,, darys kai valdžia pasikeis. Juk TIKRAI ŠIOS VALDŽIOS NELIKS. ir bus tada kaip A. Trimonytė savo apžvalose sako – kaip teks susitikus į akis pažiūrėti.

 2. O kai buvęs meras kitus „išsparde”,viskas buvo gerai? Ir į visus žiūrėjo” nekalto avinėlio” akimis. Juo pasirūpino draugas. Ši valdžia yra ir bus. Didelės sėkmės jai kovoje su korumpuotais biurokratais. Atėjo laikas atskirti”grūdus nuo pelų”.

 3. Man labai skaudu, kad savivaldybė viešai neskelbė ir neorganizavo konkurso Zarasų rajono savivaldybės administracijos Dokumentų valdymo skyriaus viešųjų ryšių specialisto pareigybei užimti. Turiu edukologijos, žurnalistikos ir ekonomikos diplomus, daug metų dirbau su projektinės veiklos viešaisiais ryšiais ir komunikacija. Žinau, kad dėl visiems puikiai suprantamų priežasčių šio konkurso laimėjus nebūčiau, nes šias pareigas užimtų patogesnis ir savesnis kandidatas, bet labai norėjau pasižiūrėti konkurso komisijos nariams į akis.

  • Ritai, būtinai parašyk STT, tai jų kompetencija.aš vėliau irgi parašysiu, tik apibendrinęs visus faktus. Kuo kreipimusi bus daugiau, tuo geriau
   Pažiūrėsime, ar STT turi dantis, ar atėjus Pernavui jį tampa bedantė.

  • Ritai! Atkreipkite dėmesį FB puslapis „Sėlių aikštė“ jau rašė apie nepotizmo ir mobingo atvejus atleidžiant ir skiriant šias viešųjų ryšių specialistes. Atkreipkite dėmesį, kad Kamelija į pareigas konkurso keliu ir buvo valstybės tarnautoja.
   Gudrutis administracijos direktorius Aurelijus Banys žinojo, kad proteguojama Agnė Stumbrienė nepraeis konkurso, pakeitė pareigybės aprašymą ir pridėjo reikalavimą dėl patirties marketingo srityje. Tik tam kad praeitų Stumbrienė . O kad konkurso nerengti pareigybės aprašyme nurodoma, jog specialistė nėra valstybės tarnautoja, o į šias pareigybę tada jokio konkurso neberia. Ir tai daro žmonės, kurie smerkė savų protegavimą į pareigas. Kalbėjo apie skaidrumą, o daro savo juodus darbus. GĖDA.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite