VYKO PASITARIMAS KURIAME APTARTA 2021 M LIEPOS 24 D. KILUSIO GAISRO UAB „TORGITA“ GAMYBINĖSE PATALPOSE KILIMO PRIEŽASTIS

0
14
min news zrs 496 min news zrs 845 info

2021 rugpjūčio 10 d. vyko Zarasų rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininko, rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus Benjamino Sakalausko ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Eugenijaus Andrejevo pasitarimas, kuriame aptarta 2021 m liepos 24 d. kilusio gaisro UAB „Torgita“ gamybinėse patalpose kilimo priežastis. 2021 m. rugpjūčio 4 d.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos rašte nurodyta, kad labiausiai tikėtina gaisro priežastis yra iš nenustatyto pašalinio ugnies šaltinio. 

Pasitarimo metu nuspręsta raštu kreiptis į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktorių ir siūlyti pakeisti Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių 389 punkto reikalavimus, reglamentuoti iš naudoti netinkamų padangų pagamintos produkcijos laikymo tvarką – kiekius, standartus, laikymo vietas bendrovės teritorijoje ir patalpose (nes tai ta pati atlieka, tik kitokiu pavidalu). Galimi pagamintos produkcijos kiekiai, laikymo vietos taip pat turi būti nurodytos bendrovei išduotame taršos leidime.
 
Priėmus teisės aktų pakeitimus ir aiškiai reglamentavus tokios produkcijos laikymo (sandėliavimo) tvarką, įmonės privalėtų imtis visų saugumo priemonių, kad išvengti gaisrų ateityje.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite