VYKSTA REGISTRACIJA Į JAUNIMO SAVANORIŠKOS TARNYBOS PROGRAMĄ

0
92

Informuojame apie aktyvią registraciją į Jaunimo savanoriškos tarnybos programos II-ajį pusmetį, kuri vyksta iki spalio 3 d. (antradienio) 16 val.

Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val./ mėnesį* savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi(e), mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

Primename, jog programos vietų skaičius yra ribotas, o dalyviai į programą yra pakviečiami pagal registracijos datą ir laiką.

Registracijos anketą rasite: https://jst.jra.lt/registracija-tapti-savanoriu

Savanorystę galite atlikti vienoje iš akredituotų savanorius priimančių organizacijų:

  • Užimtumo tarnyboje prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos – Zarasų Jaunimo darbo centre (JDC)
  • Zarasų „Lakštingalos“ mokykloje
  • Zarasų rajono savivaldybės kultūros centre
  • Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje
  • Zarasų socialinės globos namuose

Jeigu šiame sąraše nėra organizacijos, kurioje norite savanoriauti, galite kreiptis į Jaunimo reikalų koordinatorę.

Daugiau apie programą: https://jra.lt/jaunimui/dalyvauk/registracija-i-jst

Zarasų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite