VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO ŽEMĖS ŪKIO AKADEMIJOS EDUKACINIS PROJEKTAS „SUMANAUS MOKSLEIVIO AKADEMIJA“

0
48

„Sumanaus moksleivio akademija“ – tai Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) edukacinis projektas, skirtas 9-12 klasių moksleivių pasirinktos mokslų krypties kūrybiško mąstymo bei praktinių įgūdžių lavinimui. „Sumanaus moksleivio akademijos“ nariai turėjo galimybę rinktis iš keturių mokymosi krypčių – verslumo, inžinerijos, gamtos mokslų bei ekologijos.

Rokiškio verslo klubo, Rokiškio profesinio rengimo centro ir VDU ŽŪA inicijuotas projektas skatinti moksleivius rinktis inžinerinės krypties studijas ir jas baigus grįžti dirbti į gimtuosius regionus ritasi per Lietuvą plėsdama moksleivių veiklų spektrą ir apimtis ir pritraukdama vis daugiau rajonų moksleivių bei projekto rėmėjų. Šiais mokslo metais šiame projekte dalyvavo ir mūsų rajono moksleiviai: Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos (I lygio programoje), Zarasų rajono Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos (I lygio programoje) ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos (I ir II lygio programose). Moksleiviai dalyvavo trijuose susitikimuose, kuriuose paskaitas skaitė bei žiniomis dalijosi VDU ŽŪA dėstytojai – savo sričių ekspertai. Išvykas finansavo Zarasų rajono savivaldybė.

Gegužės 10 d. VDU Žemės ūkio akademijoje įvyko iškilminga edukacinio projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ inžinerijos, gamtos mokslų, verslumo ir ekologijos eksperimentinių bei II lygio klasių mokslo metų baigimo šventė. I lygio ir II lygio programų baigimo pažymėjimai čia įteikti bemaž 500 moksleivių iš devynių šalies savivaldybių – Rokiškio, Biržų, Joniškio, Pasvalio, Plungės, Šakių, Akmenės, Mažeikių, Zarasų.

Dėkojame Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos, Zarasų rajono Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviams ir lydintiems mokytojams už aktyvų dalyvavimą veiklose, mokyklų administracijoms, kurios sudarė sąlygas moksleiviams vykti į susitikimus, VDU Žemės ūkio akademijai už bendrystę, įdomias veiklas, tikimės, kad bendradarbiavimas vyks ir toliau. 

Daugiau informacijos iš Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos galite skaityti čia.

Daugiau Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos mokinių įspūdžių galite rasti čia.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite