ZARASŲ GIMNAZIJOJE VIS DAR NESKUBAMA PASIRAŠYTI ATNAUJINTŲ SUTARČIŲ SU MOKYTOJAIS

0
45
14218 82a784be0c4e8d60bbbc42aca273720c

Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje iki šiol nepavyksta suderinti darbo apmokėjimo sistemos su darbuotojams atstovaujančia A. Navicko vadovaujama profesine sąjunga, nepasirašytos atnaujintos ir sutartys su mokytojais, nesuderinta darbo apmokėjimo sistema, nors jau baigia įpusėti antras mokslo metų mėnuo ir mokytojai jau yra gavę atlyginimus už rugsėjį.

Tai paaiškėjo mokykloje apsilankius etatinio koordinavimo grupei.

„Be to, kad šioje mokykloje neišbaigta ir nesutvarkyta darbo teisės bazė, kaip ir lankantis Kalvarijos mokykloje, Zarasuose nepaliko nuojauta, jog šioje mokykloje veikiančiai profesinei sąjungai yra reguliuojama iš centrinės būstinės patariant „nepasirašyti“, laikant tuos žmones tarsi įkaitais, tyčia vilkinant, nesprendžiant ir nekeičiant situacijos, – sako Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas. – Todėl labai buvo svarbu kartu išsiaiškinti priežastis ir judėti sutarimo link”.

Etatinio grupei lankantis probleminėse mokyklose, daugeliu atveju išryškėja ta pati bėda: nėra atnaujintų sutarčių ir mokyklos pasitvirtintos darbo apmokėjimo sistemos.

Švietimo ir mokslo ministerijos etatinio koordinavimo grupė ir toliau teiks konsultacinę pagalbą šiai mokyklai. Etatinio grupė toliau tęs konsultacinius vizitus mokyklose.

Švietimo ir mokslo ministerija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite