ZARASŲ IR VISAGINO ŽUVININKYSTĖS REGIONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ ATNAUJINA VEIKLĄ

0
23
20220205 124518k

Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė buvo įsteigta 2009 metais, o  2011 metais buvo patvirtinta Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės (ZVŽRVVG) strategija ir gautas finansavimas. 2007-2013 m. strategijos tikslams įgyvendinti, projektų kofinansavimui, buvo skirta 793 892 Lt finansavimas. 

2014 – 2020 metais buvo įgyvendinama dvisektorė vietos plėtros strategija, todėl Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė vykdė tik 2012 -2015 m. įgyvendintų projektų monitoringą ir atskiros Vietos plėtros strategijos nerengė.

2023 metais Zarasų ir Visagino regiono žuvininkystės vietos veiklos grupė planuoja atnaujinti veiklą, rengti ir teikti vertinimui 2021-2027 m. Vietos plėtros strategiją (toliau-VPS).

Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2021–2027 metų programos trečiojo prioriteto „Sąlygų tvariai mėlynajai ekonomikai pakrantės rajonuose ir salų bei krašto gilumos vietovėse sudarymas ir žvejybos bei akvakultūros bendruomenių vystymosi skatinimas“ priemonių „Vietos plėtros strategijų rengimas“ ir „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašo 3 priede nurodyta galima Asociacijai gauti VPS suma – 640414 eurų.

Iki š.m. kovo 30 d. asociacija turi pateikti paraišką vietos plėtros strategijos rengimo finansavimui, todėl pagrindinis darbas – pagal reikalavimus atnaujinti asociacijos valdymų struktūrą,   pakeisti asociacijos įstatus ir parengti paraišką. Norinčius dalyvauti asociacijos veikloje, kviečiame rašyti zarasuzuvis@gmail.com

Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite