ZARASŲ „LAKŠTINGALOS“ MOKYKLAI – 55!

0
105

Šį mėnesį Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos kolektyvas, mokiniai bei jų tėveliai švenčia nuostabią šventę – mokyklos 55 metų gimtadienį. Šia proga mokykloje kasdien vyksta įvairios veiklos mokiniams – juos lanko įvairiausi svečiai, patys vaikai su auklėtojomis lankosi renginiuose, o mokykloje vyksta ypatingi žaidimai ir užsiėmimai.

2023 m. lapkričio 20 dieną Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos mokiniai ir mokytojai lankėsi Zarasų rajono savivaldybės administracijoje, kurių čia laukė Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė su komanda.

Vaikučius pasitiko Didžiojoje salėje, pasodino į Tarybos narių vietas. Renginį pradėjo merė Nijolė Guobienė, kuri papasakojo apie savo darbą, savo vaikystę ir lankytą darželį. Pasakojimą apie merės ir Tarybos darbą pratęsė Tarybos posėdžių sekretorė Svetlana Veikšrienė, paaiškindama kokius sprendimus priima Taryba ir kaip vyksta posėdžiai. Vėliau merė atsakinėjo į įvairiausius vaikų klausimus. Sėdintys Tarybos narių darbo vietose vaikai norėjo sužinoti kokia merės mėgstamiausia spalva, kiek brolių ir seserų ji turi ir ar merė žino kur dirba vaikų tėveliai.

Po susipažinimo reikėjo prieiti prie rimtosios dalies – šią dieną simboliškai buvo įkurta darželinukų taryba ir joje dalyvaujantys vaikai balsavo sprendžiant 5 kausimus:

  1. Už ledinukų valgymą per gimtadienį.
  2. Už pietų miegą du kartus per dieną.
  3. Už tai, kad darželio auklėtojos yra pačios geriausios.
  4. Už grikių valgymą kiekvieną dieną.
  5. Už linksmus šokius kiekvieną dieną.

Tiek Zarasų rajono savivaldybės merė, tiek Tarybos posėdžių sekretorė stebėjosi, kad visiems klausimams buvo pritarta vienbalsiai. Po penktojo klausimo pritarimo buvo nuspręsta šį sprendimą užtvirtinti linksmu šokiu.

Šoko visi – Zarasų „Lakštingalos“ mokiniai ir kolektyvas, merė Nijolė Guobienė ir visi Savivaldybės darbuotojai. Šį trumpa šventė atnešė mums daug laimės. Po šokio buvo nuspręsta laikytis ir pirmojo sprendimo – merė Nijolė Guobienė visus vaikus ir mokytojus pasveikino, paspaudė kiekvienam ranką ir padalino po ledinuką.

Dėkojame nuostabiam mokyklos kolektyvui už didžiulį indėlį į mūsų mažuosius, džiaugiamės, kad taip kantriai ir su didele meile juos ugdo. Linkime daugybės gražių akimirkų ir sėkmės!

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite