ZARASŲ LIGONINĖS ADMINISTRACIJA DARBUOTOJŲ PRIĖMIMĄ VYKDO NAKTIMIS

4
243
z ligonine1

2023-09-20 rytą, Zarasų rajono savivaldybės merę pasiekė žinia, kad antradienio vėlų vakarą į darbą ligoninės personalo administratoriaus pareigoms buvo priimtas buvęs ligoninės vadovas, po kurio išėjimo iš darbo ligoninės teikiamos paslaugos buvo apribotos, ligoninės biudžetas išsunktas išmokant kartu išeinantiems darbuotojams dideles išeitines išmokas. Priėmimu rūpinosi ne įprastai tai atliekantys darbuotojai, bet ligoninės buhalterė.

Kodėl 21:55 val. atliekami darbuotojų priėmimai ir kokiu tikslu yra įdarbintas buvęs ligoninės direktorius, už didesnį nei 3000 eurų per mėnesį atlyginimą, merė vyko aiškintis su prieš mėnesį ligoninės l.e.p. direktoriaus pareigas pradėjusiu vykdyti gydytoju.

Negavusi pagrįstų, naudą ligoninės veiklai suteikiančių argumentų apie naujai priimtą specialistą, merė paprašė ligoninės l.e.p. vadovo atšaukti priėmimo į darbą dokumentus ir užsiimti išties svarbiais darbais – naujų gydytojų pritraukimu į Zarasų ligoninę, kurios šiuo metu teikiamos paslaugos neužtikrina savalaikės pagalbos rajono gyventojams.

Tiesa pokalbis nebuvo toks sklandus, nes naujai priimtas specialistas šįryt atvykęs į darbą rodė nepagarbą ligoninėje dirbantiems kolegoms ir rajono merei, naudojo fizinį smurtą prieš Savivaldybės administracijos darbuotoją atlydėjusią merę į susitikimą.

Po susitikimo naujai priimtas specialistas buvo atleistas, o ligoninės l.e.p. vadovas parašė prašymą išeiti iš darbo.

Prašymas buvo patenkintas šalių sutarimu.

Zarasų rajono savivaldybės merė aktyviai ieško naujo vadovo ligoninei, kuris būtų pasiruošęs atsakingai dirbti, užtikrinti ligoninės veiklą ir kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas Zarasų rajono gyventojams.

Primename, kad šiuo metu Zarasų ligoninėje dar vykdomas auditas.

Zarasų rajono savivaldybės administracija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

4 KOMENTARAI

  1. Kadrų administratoriaus pareigybė šiaip jau konkursinė pagal Vyriausybės nutarimą. Ar buvo į šią poziciją viešai paskelbtas konkursas? Tikrai neteko tokio matyti. Jeigu ligoninės vadovybei nusispjauti ant Lietuvos Respublikos teisės aktų, tai kodėl tada jai turėtų rūpėti ir ligoninės pacientai?

  2. Kaip dienelė, taip naujiena. Negi merei nenusibodo pačiai savęs žeminti. Nors -gal būt- ir buvo neteisingai padaryta priimant buvusį vadovą į darbą, bet merės elgesys jai garbės nedaro. Ko gero atėjus į darbą buvusiam vadovui, sugrižtų į darbą ir išėję gydytojai. Tai kam merė daro ,,paslaugą,, – sau, patenkinant savas ambicijas ar rajono gyventojams, kurie dabar vargsta važinėdami į kitus rajonus pas gydytojus? Ko gero ir atleistas dabar buvęs lepas daug kam papasakos apie ,,cirkus,, Zarasuose. GĖDA.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite