ZARASŲ MIESTO TILTO DEFEKTAI

5
306

Pagrindinis Zarasų miesto tiltas (Kauno g.) jau seniai yra labai prastos būklės. Ypatingai bloga situacija pasimato nutirpus sniegui – šaligatvio danga suskilinėjusi, yra daug didelių plyšių, darosi nesaugu eiti pėstiesiems.

Šis tiltas priklaus Lietuvos automobilių kelių direkcijai (toliau – LAKD), kuri turi užtikrinti, kad tiltas būtų saugus ir sutvarkytas. Zarasų rajono savivaldybės administracijos vadovai nuolatos reikalauja direkcijos atsižvelgti į ne tik kritinės būklės tiltą Zarasuose, bet ir labai blogos būklės kelius rajone, už kuriuos yra atsakinga LAKD.

Zarasų kelių tarnyba AB „Kelių priežiūra“ prižiūri didžiąją dalį Zarasų rajono kelių. Su Zarasų kelių tarnybos vadovu E. Eltermanu taip pat yra nuolat bendraujama ir reikalaujama pašalinti kelio pažaidas, tačiau užuot bent laikinai užtaisę pavojingas šalitiltyje atsiradusias pažaidas, jie pastatė tik įspėjamuosius ženklus.

Šiuo metu dėl Zarasų mieste esančio tilto buvo kreiptasi ir į AB „Kelių priežiūra“ rytų regiono vadovus su prašymu skubiai laikinai uždengti tilto ertmes, o pavasarį uždengti einamąją dalį naujomis dangos atkarpomis.

Kelius ir tiltus, priklausančius Lietuvos automobilių ir kelių direkcijai, privalo taisyti ir jais rūpinti direkcija ir jai pavaldžios įmonės. Savivaldybė neturi teisės taisyti ar kitaip keisti tilto būklės.

Atsiprašome už nepatogumus, Zarasų rajono savivaldybės administracijos vadovai stengiasi kuo skubiau išspręsti šį klausimą.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

5 KOMENTARAI

  1. Jeigu Zarasų rajono savivaldybės administracijoje dirbtų kompetentingi juristai, jau seniausiai būtų užsuktas viešojo intereso gynimo procesas ir su Generalinės prokuratūros pagalba viadukas būtų sutvarkytas.

  2. Iš tiesų, trūksta informacijos iš savivaldybės, kur bus nukreiptas eismas uždarius pagrindinį Zarasų tiltą dėl avarinės būklės. Ar atlaikys ir varganas Štadvilių keliukas?

  3. Jeigu rajonui vadovautų ne nuteistos partijos atstovai, tvarka būtų kitokia. Savivaldybės interneto svetainėje perskaitytume apie normalų pasitarimą su kelininkais ir su konkrečia informacija apie planuojamus darbus. Dabar gi matome merės pasiplepėjimus apie dešimto svarbumo reikalus ir senų skarmalų demonstravimą. Jau tuo bus metai, o rezultatų jokių nesimato, kasdien vis blogyn. Dabar jau duobes demonstruoja.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite