ZARASŲ MIESTO ŽIRGŲ KONKŪRŲ VARŽYBOS

0
94

Zarasų žirgų sporto asociacija kviečia į Zarasų miesto žirgų konkūrų varžybas ! Kviečiame sportininkus dalyvauti, o zarasiškius ir miesto svečius ateiti palaikyti dalyvių ir pasigrožėti gražuolių žirgų šuoliais !

Renginio programa:

12:00 val. Varžybų atidarymas, sveikinimai ir palinkėjimai dalyviams
12:20 val. Konkūras Nr. 1 “Žiogų konkūras”, kartelės ant žemės, treneriui leidžiama būti varžybinėje aikštėje arba vesti žirgą kartu su raiteliu per maršrutą. Varžybinė apranga raiteliui neprivaloma, dalyvauja raiteliai iki 14 m., apdovanojami visi raiteliai.
Vyresni dalyviai gali startuoti be konkurencijos.
Starto mokestis – 10 Eur.
12:50 Konkūras Nr. 2 “Debiutantų konkūras”. Kryžiukai. Treneriui leidžiama būti aikštėje. Atvira klasė. Laikas ir švara.
Starto mokestis – 10 Eur.
14:00 val. Konkūras Nr. 3 “Zarasų miesto taurė”, kliūčių aukštis iki 60 cm. Atvira klasė. Laikas ir Švara. Starto mokestis – 15 Eur.
14:30 val. Konkūras Nr. 4 ,,Zarasų žirgų sporto asociacijos Taurė” kliūčių aukštis iki 80 cm. Atvira klasė. Laikas ir Švara.
Starto mokestis – 15 Eur.
Apdovanojamos trys prizinės vietos. Apdovanojimai vyks po kiekvieno konkūro.

Renginio vieta – Magučių stadionas, Zarasai, 32133, Zarasų r. sav.

Paraiškos teikiamos el. Paštu – info@zzsa.lt iki liepos 11 d.
Starto mokesčiai mokami grynaisiais varžybų vietoje.
Varžybų ir apšilimo aikštelių gruntas – žolė.

Renginio organizatorius – Zarasų žirgų sporto asociacija.

Konkūrų pradžios laikas preliminarus. Organizatoriai turi teisę keisti konkūrų laiką pagal užsiregistravusių dalyvių skaičių.

Organizatoriai neprisiima atsakomybės už patirtą materialinę ar fizinę žalą, nelaimingus atsitikimus ar ligas, su kuriomis susidūrė savininkai, treneriai, raiteliai ar grumai, nepriklausomai nuo to ar tai atsitiko varžybinėje ar apšilimo aikštėje ar už jų ribų, prieš, per ar po varžybų. Žala žirgams, inventoriui, transportui ar kitam turtui (įskaitant vagystes ir nuostolius) taip pat nėra laikoma organizatorių atsakomybe. Kiekvienas dalyvis, savininkas, treneris ar grumas yra visiškai atsakingas už bet kokią žalą, kurią jis/ji ar jo/jos žirgai ar kita nuosavybė gali sukelti tretiesiems asmenims prieš, per ar po varžybų, varžybų zonoje ar už jos ribų. Rekomenduojame nuo minėtų žalų apsidrausti.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite