ZARASŲ PROFESINĖJE MOKYKLOJE DARBĄ PRADEDA DIREKTORĖ O. MAZNIOVA

2
408

Šią savaitę darbą pradeda Zarasų profesinės mokyklos direktore išrinkta Olga Mazniova. Naujoji profesinės mokyklos vadovė konkurso būdu paskirta penkerių metų kadencijai.

„Tiek Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, tiek socialiniai partneriai ir profesinės mokyklos bendruomenė kėlė aukštus standartus būsimam vadovui. Džiaugiamės, jog profesinė mokykla turės ambicingą ir iššūkius drąsiai priimančią lyderę, ir tikimės, kad naujoji vadovė prisidės prie profesinio mokymo sistemos plėtojimo ir profesinio mokymo kokybės gerinimo“, – sako švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė.

„Kad mokinys patirtų sėkmę, jam reikalinga saugi ir palaikanti aplinka, kurioje gera mokytis, siekti asmeninės brandos. Sieksiu, kad Zarasų profesinė mokykla išliktų gyvybinga ir atvira kiekvienam pajausti mokymosi ir bendravimo džiaugsmą, ugdyti gebėjimus, tobulėti, pažinti save ir kitus, didžiuotis savo kraštu ir bendruomene“, – sako O. Mazniova.

Pasak jos, kuriant atsinaujinusią ir šiuolaikišką Zarasų profesinę mokyklą, svarbu bendradarbiauti su visais profesinės mokyklos bendruomenės nariais, skatinti mokymuisi ir tobulėjimui patrauklią aplinką, mokinių ir profesijos mokytojų iniciatyvas veikti ir kurti kartu.

O. Mazniova vadovavo Visagino lopšeliui-darželiui „Auksinis gaidelis“, buvo profesijos mokytoja metodininkė Visagino technologijų ir verslo profesinio mokymo centre. O. Mazniova įgijusi magistro laipsnį Vilniaus dailės akademijoje, yra „Renkuosi mokytis“ programos alumnė.

Zarasų profesinėje mokykloje mokosi beveik 400 mokinių, dirba apie 80 darbuotojų.

Olga Mazniova, Zarasų profesinės mokyklos nuotrauka

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite