ZARASŲ RAJONE PRADEDAMAS DIDELIŲ GABARITŲ ATLIEKŲ SURINKIMAS APVAŽIAVIMO BŪDU

0
75

UAB „Zarasų komunalininkas“ gegužės 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16 dienomis organizuoja nemokamą didelių gabaritų atliekų surinkimą iš Zarasų rajono gyventojų apvažiavimo būdu.

Gyventojai, norintys atvežti didelių gabaritų atliekas, iš anksto turi kreiptis į seniūnijas (pagal gyvenamąją vietą) ir užsiregistruoti. Registracijos metu įvardinamas atliekų kiekis ir atliekų rūšis. Seniūnijų darbuotojai registruotus sąrašus, ne vėliau kaip likus vienai dienai iki grafike numatyto išvežimo, persiunčia UAB „Zarasų komunalininkas“ el. paštu komunalininkas@zarasai.lt . Primename, kad neužsiregistravus, dėti atliekas į konteinerį arba šalia konteinerių draudžiama!

Didelių gabaritų atliekos (ne daugiau 200 kg iš vieno atliekų turėtojo) seni baldai, namų ūkio santechnikos įrenginiai (vonios, kriauklės, praustuvai ir pan.), būsto įrenginiai (seni langų rėmai, durys ir pan.), virtuvės įranga (senos dujinės viryklės ir pan.), kiti dideli namų apyvokos daiktai.

Bus surenkamos ir netinkamos naudoti automobilių padangos (ne daugiau kaip 4 vnt. iš vieno atliekų turėtojo).

Atliekų turėtojai atliekas turi pristatyti nurodytomis dienomis į nurodytas vietas savo ar nuomotu transportu ir atliekas sukrauti į didžiatūrį atliekų surinkimo konteinerį. Prašome nurodytose vietose nepalikti sukrautų atliekų prieš jų surinkimo dieną. Palikus atliekas, jų sukrovimu turi pasirūpinti seniūnija.

Su didelių gabaritų atliekų surinkimo grafiku galite susipažinti internetinėje svetainėje:https://www.zarasai.lt/.

Jeigu nurodytą dieną atliekų turėtojai negali pasinaudoti UAB „Zarasų komunalininkas“ teikiama paslauga, primename, kad didelių gabaritų atliekas atliekų turėtojai nemokamai gali patys pristatyti į UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ eksploatuojamą didelių gabaritų atliekų surinkimo bei žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę, esančią:

Statybininkų g. 11, Zarasai (II–V nuo 9:00 iki 18:00 val. pietų pertrauka nuo 13:00 iki 14:00 val),

Atliekų turėtojai, patys negalintys atgabenti didelių gabaritų atliekų į aukščiau nurodytas aikšteles, gali išsinuomoti UAB „Zarasų komunalininkas“ transportą.

Kilus klausimams kviečiame kreiptis į UAB „Zarasų komunalininkas“, kuris gyventojams atsakys į visus rūpimus klausimus:

Tel. +370 650 41944, +370 385 52179, el. p.: komunalininkas@zarasai.lt

Priedai

Didelių gabaritų atliekų surinkimo grafikas

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite