ZARASŲ RAJONO DUSETŲ SPORTO KLUBAS „AINIAI“ SĖKMINGAI ĮGYVENDINO PROJEKTĄ „SPORTAS BURIA IR STIPRINA BENDRUOMENĘ“

0
124

Zarasų rajono Dusetų sporto klubas „Ainiai“ sėkmingai įgyvendino projektą „Sportas buria ir stiprina bendruomenę“, kurį dalinai finansavo Zarasų rajono savivaldybė pagal priemonę „Teikti finansinę paramą nevyriausybinių, bendruomeninių organizacijų vykdomiems projektams“.

Pagrindinis sporto klubo tikslas – telkti ir stiprinti regiono gyventojų bendruomeniškumą gerinant organizuojamų sporto renginių kokybę. Įvairiapusiška veikla gali pasidžiaugti ilgametis Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ narys, Dusetų sporto klubas „Ainiai“, šiemet švenčiantis 30-ties metų sukaktį. Per tiek metų klubas tapo garsus savo renginių gausa bei sportinių užsiėmimų įvairumu, todėl pritraukia nemažai kraštiečių, aplinkinių rajono gyventojų, svečių iš kitų regionų bei užsienio šalių. Žmonų nešimo varžybos, virvės traukimo varžybos, paplūdimio tinklinio turnyrai, krepšinio bei futbolo varžybos ir kitos sportinės rungtys tenkina įvairaus fizinio pasirengimo sporto bendruomenės poreikius. Išlaikydami tradicijas bei siekdami prisidėti prie Dusetų miestelio organizuojamų renginių ir juos papildydami fizinį aktyvumą skatinančiais įvairių sporto šakų užsiėmimais, varžybomis skirtomis vaikams bei suaugusiesiems, gauto finansavimo dėka galėjome organizuoti specializuotas sporto klubo „Ainiai“ varžybas, papildyti savo techninę bazę, pasirūpinti suvenyrais su klubo atributika. Galime pasidžiaugti, kad po Pasaulio virvės traukimo čempionato Šveicarijoje, sportininkų komandos pagerbė mus savo dalyvavimu renginyje, kuriame kovota dėl Zarasų rajono savivaldybės merės Nijolės Guobienės, Lietuvos KSKA „Nemunas“ ir Dusetų sporto klubo „Ainiai“ taurių bei medalių. Varžyboms teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjų brigada, vadovaujama Aivaro Brakmanio iš Ventspilio (Latvija).Tik esant stipriai ir aktyviai sporto bendruomenei, organizuojami renginiai atneša naudos. Dar aktyviau telkiasi bendruomenės nariai ieškodami naujų sprendimų ir išteklių kokybiškesniems renginiams. Todėl tikime, kad motyvuojančios veiklos, stipri techninė bazė ir ateityje prisidės prie sportinės veiklos skatinimo, stiprins sporto aktyvistų bendradarbiavimą tarp kelių kaimo vietovių, savivaldybių ir užsienio, skatins įvairias iniciatyvas ateityje.

Nuoširdžiai dėkojame Zarasų rajono savivaldybei už svarų finansinį indėlį bei pasitikėjimą mūsų sportine veikla.

Taip pat dėkojame rėmėjams UAB „Vasaknos“, UAB Vasaknų dvaras, UAB „Pasartėlė“ vadovams, Dusetų seniūnijai, Dusetų seniūnijos ir parapijos bendruomenei Santalka.

Zarasų rajono Dusetų sporto klubo „Ainiai“ informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite